Брусчатка гранитная в Житомире

производство гранитного булыжника по самым низким ценам в Украине  Гранітна брусчатка - один з найпопулярніших будівельних матеріалів вже протягом цілих століть. Наукових прогрес дозволив створити нові технології обробки каменю, що посприяло значному розширенню областей її застосування. Основні переваги брусчатка в порівнянні з іншими матеріалами для мощення доріг, це її невисока ціна. Також слід зазначити, що це натуральний матеріал, тому його повна екологічність і відсутність шкідливих випарів дозволяє використовувати його повсюдно. Гранітну брусчатку найчастіше використовують в місцях з підвищеним навантаженням. І завдяки її зносостійкості і довговічності, дороги укладені брусчаткою немає необхідності ремонтувати або перестилати. Вона також демонструє проявляє відмінні якості і при повторній укладанні або демонтажі. 

 

  Брусчатка гранитная не вимагає особливого догляду після укладання.

Брусчатка можна підібрати в декількох колірних варіаціях виходячи з ваших потреб. гранітна бруківкаЗа типом обробки гранітну бруківку поділяють на три види: колотая брусчатка. Пилено-колотаПиляна з термооброблену верхом Колота бруківка має вигляд непропорційних кубиків і використовується для укладання доріг бульварів і паркових зон. Нерівні краї такої бруківки можна використовувати як декорації, створивши з них різноманітні малюнки під час укладання. У пилено-колотої брусчатки гранитной дві з чотирьох граней повністю рівні, що дозволяє звести до мінімуму розмір швів між кубиками.

 

Гранітна плита мощення - виготовляється в різних розмірних і колірних варіантах відшліфована кам'яна брила. Найчастіше, гранітні плити використовують при будівництві доріг і для облицювання фасадів будівель. Такі плити з граніту можуть укладатися безпосередньо на проїжджу частину дороги завдяки своїй довговічності і понад міцності матеріалу, без будь-яких шансів що матеріал зіпсується. Різні атмосферні опади, випромінювання і перепади температур не зіпсують їх навіть через кілька десятиліть, так як граніт зберігає свій зовнішній вигляд і фізичні властивості до тисячі років.Создан 10 янв 2015рефераты