Фонтани з граніту та мрамора

Фонтан из натурального камня, где бы он не находился: в доме, во дворе или на городской площади, это всегда яркое и красивое зрелище.Фонтан з натуральної каменю, де б він не знаходився: у будинку, у дворі або на міській площі, це завжди ярке та красиве сніданок. Завдяки різноманітності форм та матеріалів для виготовлення фонтанів, а також доступності технологій, сьогодні фонтан може встановити собі кожен бажаючий.
 
Материалы и цветаЕстественно, що натуральні матеріали для виготовлення фонтанів значно виграшу штучних аналогів.
 Фонтани з граніту

 

Гранит, один з найпростіших природних матеріалів. Фонтани з цього каменю служать довгі роки, не вимагаючи догляду за собою навіть в зимовий період. Велика палітра кольорів та текстури допоможе підібрати камінь для будь-якої ситуації і задовольнити запити навіть самих вимогливих замовників. Це відмінний варіант для паркових та вуличних фонтанів.
 Фонтаны из мрамораМрамор дозволяє навіть самому маленькому фонтану виглянути монументально і вишукано. Завдяки своїм унікальним властивостям цей камінь ідеально підходить для виготовлення фонтанів будь-якої форми, включаючи складні скульптурні композиції.
Фонтани з гранітуГранит, як ніяка інша природний камінь, асоціюється з надійністю, вічністю та монументальністю. Античні міфи та слов'янські бутири, скандинавські саги та східні легенди порівнюють міцну партнерську і дружню преданню не з дорогоцінними алмазами і сапфірами, а з суворим, але такими надійними гранітами. В отполірованной до зеркального блеску облицювання набережних і резниць колонн палат явно проявляє велич і красу каменю. Величні фонтани з граніту прикрашали площі середньовічних міст та садів давніх правителів. Вони простояли века. И они прослужат людям ще довго.
Современный взгляд на фонтани з гранітуУ сучасну епоху розвитку технологій та швидкого темпу життя людина все частіше звертає свою думку до минулих часів, до класичної та античної краси, трохи ностальгіруючи за тихою, покою, безмятежностью.
Ніщо не дасть душі більшого заспокоєння, ніж розміщувався на ділянці фонтану з граніту з переливанням струменями і сонячними бликами на красивому камені.
Можна часами дивитися на водний потік, що рухається по гранітним ступеням каскаду в міському парку разом з десятками гуляючих, відриваючись від шуму машин і суєти мегаполісу. Можно в одиночі сидіти в своєму саду і, дивлячись, як дзигають під водяною плівкою прожилки та криштали гранітного фонтану, подумавши про вічність і бенності буття людського.
Але фонтани з граніту не тільки вносять у життя умиротвореність і покой. Журчащие струи в строгому обкладинці величного каменю додають солідності холлу бізнес-центру та дорогого готелю. Водопады і пристінні фонтани, стилізовані під епоху середньовіччя, придають городським площам і вулицям неповторний шарм, що приваблює туристів і радує місцевих жителів.
О матеріалеІмея крайне низьке водопоглинання і високу морозостійкість, натуральний граніт добре підходить для виготовлення чаші фонтану.
Примітно, що гранітні фонтани практично не прикрашаються фехтувальними орнаментами, резними скульптурами та арабесками. Благородный камень любить строгие формы, а украшения в виде лаконичных шаров и кубов, подчеркивают его монолитность, мощь и природную красоту.
 
Фонтаны из мрамора Міліони років тому в таємничих недрах Землі заробили величезну печу, тисячоліття за тисячоліттям, що нагріває гірські породи. Чудовищное напруження і пекло піднебіння, волей давньогрецьких богів перетворили рихлий лимон у тверді шари мрамора. Цей Божественний матеріал і подарували мешканцям олімпійських камінь. І наступила ера Супершенства. З-під резца ваятелей виходили Герої та воєначальники, боги і олімпіоники. А зодчі звели чудесні фонтани з мрамору та величних храмів.
Не один век мрамор, призначений для створення шедеврів, був любимим матеріалом античних майстрів. Мрак середньовіччя відсунув на довгий час світлий божественний мрамор в темний кут, замінивши його серыми, нависшими над Європою, стінами крепостей.
Епоха Ренессанс повернула искрящийся в сонячних лучах камень людям. Вновь заработали інструменти скульпторів. Стали знов підніматися до неба свої білі та рожеві стіни елегантних палаццо. Торгові площади почали оживляти фонтани з мрамора з прекрасними композиціями.
О матеріалеЛюбовь зодчих і художників до цієї матерії легко зрозуміла. Достаточно твердий, але чудово підданий обробці каменю, дозволяє розумним рукам робити з собою все. Очень плотна мелкозернистая структура дозволяє проробити будь-які найменші деталі з архітектури або декорування стін. Глиба мрамора може перетворитися в фонтанну чашу, у скляну з тончайшими стінками - у всьому, що задумав автор. А нежные оттенки любого цвета радуги просто излучают энергию счастья, достатку і величі.
Современный взгляд на фонтани з мрамораНіхто не мешает у нашому напруженому віці продовжувати створювати з мрамора дивовижну красу творчості. Создан 27 июн 2018рефераты