Гранітні і мраморні колонни з натурального каменю
Кам'яні колони

 

Гранітні і мраморні колончики в усі часи підкреслювали величчсть і вишуканість споруд. Не будучи серйозною функціональною навантаженням, кам'яні колони використовувались при будівництві храмів, палаців та інших важливих споруд. Сегодня колонни з каменю використовують як декоративний елемент для прикраси фасадів будівель та внутрішнього простору.

Материалы и цвета

 

Прочность і довговічність природного каменю доказується віками. Тільки завдяки тому, що греки та римляни виготовляли свої колони з граніту і мрамора, ми маємо можливість захопити їх красотою і по цей день.
 Мраморные колониМраморные колониГранітні колонниГранітні колонниБагатство текстур мраморних колонн підкреслює вишуканість споруд (як зовні, так і всередині) і вишуканий смак хазяїна. А строгость і непоколебная твердость колони з граніту придають статусність і серйозність.

Характеристики та особливостіХарактеристики кам'яних колодКласична кам'яна колона складається з декількох частин: база, ствол (тіло, фуст) і капітель. Під базою можуть розміститися: пол, п'єдестал або цоколь (стилобат). На капітелі класичної кам'яної колони розташовується абака - плита (або її імітація) з прямими або фігурними торцями. Ствол колон може бути рівним або з каннелюрами (паралельними жолобами вздовж стовбура), а також прямим або з естазисом (плавне зменшення діаметра до вершини колон, починаючи з третини висоти). Существуют і бочкообразные стовбури колонн.

Кам'яні колони можна розділити на кілька видів:ЦелаяПолуколоннаПилястра Целая колонна з каменюЦелая кам'яна полуколоннаПолуколонна пилястра - кам'яна колонаПилястраЦелая колоннаПолуколонна - колонна на третину або половину утопленная в стіну.Пилястра (або «фальшколонна») - плоска колона, виступающая із стіни на 1/8 - 1/4 свого ширини. Цельная ОблицованнаяКолонну любого вигляду можна зробити з каменю цілком або облицевать їм вже готову форму (металеву, бетонну або кирпичную). Это дозволяє скоротити її вартість.
 Сегменты ПлитаКолони і полуколонны облицовывают або радіальними сегментами, або плитою. В останньому випадку поверхню отримує грані, але така оббивка обійдеться значно дешевше.

ПрименениеПомимо використання колонн при будівництві державних будинків та закладів, останнім часом їх так само модно стало застосовувати і в приватному будівництві. Кам'яні колони можуть бути різними формами та розмірами і вдало вписатися навіть у невелику приміщення.
                    
Виробництво та упаковкаУ виробництві колонн з каменю використовуються спеціальне обладнання та ручна обробка. Складність виготовлення залежить від типу, розмірів, форм колони та умов монтажу.
Виробництво та упаковка колони з граніту та мрамора Кам'яні колони - це товари з замовленими розмірами та формою, тому компанія «Еліт Граніт» виготовляє їх тільки за замовленням. Виробничі та ресурсні можливості компанії дозволяють реалізувати найзаповітніші задуми клієнтів. Для того, щоб уникнути проблем при транспортуванні виробів при відправці замовлення їх оглядає і упаковує співробітник ОТК.

Доставка, вартість і терміниПоскольку розміри і форми колон в кожному випадку індивідуальні, навіть приблизна їх вартість неможливо визначити, не знаючи деталей проекту. В цілому ціна колон в першу чергу залежить від її вигляду, що застосовується каменю та розмірів. Щоб отримати точну ціну, надішліть нам ескіз або малюнок з розмірами, використовуючи форму надсилання повідомлень нижче на цій сторінці, або зв'яжіться з менеджером по телефону, вказаному в розділі Контакти.
Ми виробляємо і регулярно поставляємо продукцію у всі регіони Росії оперативно і недорого. Доставка здійснюється безпосередньо на замовника.
Воспользуйтесь формою замовленняСоздан 27 июн 2018рефераты