Гранитные ступени в Киеве

Купить гранитные ступени в Житомире, КиевеПрямые. Самий простой і розповсюджений варіант. Для широких стільниць прямі кам'яні стійки виготовляються як правило різного длинни. З них набирають ступень на всю ширину лестницы і підрізають прямо на об'єкті. Це дозволяє знизити вартість ступенів, зберігаючи їх експлуатаційні якості та зовнішній вигляд.
 Прямые ступени из гранитов

 

 Криволінеальні з лінійних сегментів. Такі ступени з каменю будуть багатограннимі. При великих радіусах крутий цей підхід економічно більш привабливий, так як прямі сегменти цільних ступенів у виробництві дешевше, а великий радіус робить грани майже невідомими.
 Прямые ступени из камняКриволинейные из радиальных сегментов. У цьому випадку всі кам'яні стійки будуть мати плавні довгострокові закруглення. Незважаючи на те, що цей вид дорожче попереднього, такі ступені з натуральної каменю - краща варіант при малих радіусах стелі, якщо вам потрібен монолітний вид з мінімумом стіків.

 

Купити гранітні ступені сьогодні можна у багатьох компаніях, але далеко не всі з них спеціалізуються на виробництві цільних ступенів. Для цього требуется спеціальне обладнання.
Цільні гранітні ступені мають велику вагу, тому при установці вимагають професійного облицювача та додаткових технічних засобів. Крім того, основу для укладання цільних ступенів повинна бути надійною і геометрично правильною.

Торцевые профіли и фаскиТорец цільної ступені може мати різну форму - так називається торцевий профіль, який придає ступеням більш закінчений вид і захищає край ступени від граніту від сколів. Обычно торік має ту ж структуру поверхні, що і сама проступ. Але нерідко торік робить полірованим, тоді як проступ може бути термообробленою або пиленой. Или термообрабатаным (и даже колотым), коли проступ пиленная або полірована. Одним словом, контраст текстур простих і торцевих виглядає дуже ефектно.
Обробка підвершується тільки видимими торцями ступенів, залежно від місця її розміщення та види самого лісу.
Варианты торцевых профілей каменных ступеней Z Z20 B F0 F1 F2 F3 F4 F5 F6Для цільних ступенів торцевої профілю Z може мати фаску від 1 до 50 мм.

Як зробити кам'яні ступні незначними Противоскользящая обробка всієї поверхні проходитьСамий надійний і розповсюджений спосіб - вся лицева поверхня ступеня цілісно робиться термообробленою, бучарідованою або залишається пиленої.
 Шероховаті полосиЧастична термообробка або бучардіровка полірованої проходу у вигляді полос.Стандарт: 1 полоса шириною 50 мм.Кількість полос, їх ширина і форма можуть бути індивідуальними.
 Паралельні пропилиНа полірованной простуді роблять кілька паралельних пропилів.Стандарт: 3 пропила глибиною 5 мм, ширина 5 мм, з інтервалом 30 мм.Можливо виготовлення з індивідуальними параметрами.
 Абразивная лента з клейовим прошаркомСамий простой і недорогой спосіб. Його перевага в тому, що стрічка може бути наклеена на ступінь безпосередньо на об'єкті.

РазмерыУ більшості випадків цільні гранітні ступені виробляються за індивідуальними розмірами під конкретний проект або вже побудований об'єкт.
Размеры цельных ступенейШирина проходу (Б) - 300 ... 400 мм (макс. 2000 мм)Толщина ступени (висота торця) (Н) - 100 ... 200 ммДлина ступени без швов (L) - до 3000 мм.
Для широких стійок ступени виготовляються як правило різних длин (у специфікації замість певного розміру вказується «L» - і називають «елька»), з яких набирають ступень на всю ширину лестницы і підрізають прямо на об'єкті. Це дозволяє знизити вартість ступенів, зберігаючи їх експлуатаційні якості та зовнішній вигляд.

ВесВес 1 м.п. (кг) Толщина (мм)Ширина (мм) 100 150 200320 90 135 180350 100 150 200400 110 170 220Так як кожний камінь має різну щільність, у цій таблиці показана середня маса 1 погонного метра каменю для середньої щільності (2800 кг / м3) залежно від ширини і ступеня потужності.

ВиробництвоЦільные ступени виготовляють з блоків за допомогою камнерезних станків. Затем поверхня ступени додає необхідну накладну.

УпаковкаУпаковка кам'яних ступенів Для цільних ступенів у кожному випадку передбачається своя упаковка, але, як правило, вони складаються в штабе з прослойками з дерев'яних брусків і стягиваются металевою стрічкою або проволокою.

Монтаж  Вес цінних ступенів робить їх установкою непростий задач. В першу чергу це стосується підготовки підстави для укладання ступенів. Оно має бути достатньо міцним і геометрично правильним. В будь-якому випадку ми рекомендуємо звернутися до фахівців, що мають достатній досвід подібних робіт.

Преимущества і недолікиГранитні ступени для крила - естетичний центр всього будинку.
  Завдяки своїй толщині цільні ступінки з натурального каменю, в тому числі гранітних ступенів, відрізняються підвищеною довговічністю (до 500 років), високою стійкістю до удару та перепадом температур.
У деяких випадках буде корисна можливість повторного використання ціліСоздан 27 июн 2018рефераты