Ступени из мрамора и гранита

Изготовление ступеней из гранита и мрамора в КиевеСТУПЕНИ з натурального каменю: стильові особливості І ПЕРЕВАГИСходи з мармуру або граніту - це ознака респектабельності будови, шику, розкоші, стилю, вони викликають асоціації з палацовими сходами, входами в замки. Багаті можливості натурального каменю використовуються не тільки в інтер'єрі та екстер'єрі класичного стилю, але і в створенні стилю ампір, бароко, рококо, готика і навіть модерн.
ЙОГО ВЕЛИЧНІСТЬ МРАМОРБагата колірна гамма царствено-прекрасного мармуру, подарована йому природою, пластичність і слухняність вмілим рукам робить сферу його застосування практично безмежною. Він довговічний, термостійкий і екологічний. Але, збираючись купити сходи з мармуру для оформлення сходів, будьте готові до того, що естетичність мармуру вимагає ретельного догляду. Такі ступені будуть прекрасно виглядати на тлі паркетних підлог і добре поєднуються з металевою обробкою.
Монументальна ГРАНІТЧасто з оформлення входу в будівлю вже можна судити про серйозне ставлення власників до свого житла. Естетичний і практичний граніт здатний підкреслити благородство інтер'єру, надати йому солідність і надійність.
Завдяки багатим можливостям натурального каменю сходи з граніту, ціна на який сприяє популярності, можуть бути будь-якої довжини і товщини, з тим колірним рішенням, яке оптимально для створюваного інтер'єру. Вони завжди виглядають чудово, поєднуючись з металом, керамікою, деревом і склом і зберігаючи всі характеристики незалежно від примх погоди і інтенсивної експлуатації.
ТИПИ І ПЕРЕВАГИ СТУПЕНІВКам'яні сходи можуть бути будь-яких розмірів, і варіантів їх декоративного оформлення безліч. Тип виготовлення сходів визначає замовник.
цільні СТУПЕНИВони відрізняються довговічністю - термін служби може обчислюватися століттями, якщо досить міцно і надійно підставу, на яке покладена кам'яна плита. Цілісні щаблі з натурального каменю стійкі до температурних перепадів, механічних пошкоджень і навіть сильним ударам.
Якщо проводяться реставраційні роботи, то цільні сходи з мармуру або граніту використовують повторно або стільки разів, скільки потрібно.
Зазвичай цей тип використовують в зовнішніх сходах - надають будівлям особливий колорит і навіть деяку монументальність.
НАКЛАДНІ СТУПЕНИВиготовляються щаблі з натурального каменю можуть бути дугоподібними, прямими або забіжними (виконуються у формі клина - заходять один на одного). Оскільки сходинка складається з горизонтальною і вертикальною частини (проступи і подступенка), то безперечною перевагою накладного типу є варіативність в кольорі: поступенок і проступить можуть бути з одного каменю, а можуть - з різних. А також можливий варіант «килимової доріжки» - світла центральна частина і темні краю.
Накладні щаблі універсальні - застосовуються і у внутрішній обробці, і в зовнішній.
СТУПЕНИ З облицювальні плитиЦе самий простий і зручний варіант оформлення сходів. Облицювальні плити стандартні за розміром, ними оформлюються сходи всередині приміщення і зовні.
КАМ'ЯНІ СХОДИ З СМУГОЮ антиковзаннямЕлемент антиковзання у вигляді тонких поздовжніх борозенок або шорсткою смуги наноситься на шліфовану або поліровану поверхню каменю. Це дозволяє зберегти природний малюнок і домогтися противоскользящего ефекту.
ВИДИ І ОСОБЛИВОСТІ ФАКТУРИОсоблива роль в дизайні кам'яних сходів належить фактурі поверхні, яка буває чотирьох видів.
Шліфування поверхню особливо актуальна для зовнішніх сходів: рельєф з невеликими нерівностями перешкоджає ковзанню. Найбільш часто застосовується на світлому камені, оскільки шліфування згладжує малюнок.
Полірована поверхня дозволяє максимально виразити колір, підкреслити малюнок натурального каменю. Такі сходи дуже ефектні, хоча полірування застосовна лише всередині приміщення: зайва волога і різні атмосферні опади роблять поверхню дуже слизькою.
Пиляна поверхня сходи з граніту або мармуру малюнок каменю проявляє, і сходи цього виду найчастіше прикрашають вуличні входи в будівлі, надаючи їм святкову урочистість.
Термообработанная поверхню шорстка і відрізняється вираженим протиковзким ефектом. Крім того, при такій обробці поверхня не має пір, тому сходи тривалий час залишається чистою і легко миється.
Сходи з натурального каменю довговічні і красиві, вони підкреслять стиль інтер'єру, додадуть йому елегантність. При правильному виборі матеріалів, якісному виготовленні і грамотній установці тривалий термін служби гарантований.
ЗАМОВИТИ СТУПЕНИ З НАТУРАЛЬНОГО КАМЕНЮНаша компанія займається не тільки видобутком мармуру, але і має власне каменеобробне підприємство в Москві. Пропонуємо Вам широкий асортимент виробів з каменю за найбільш вигідними цінами, тому що ми працюємо без поредніков!Создан 08 мар 2018рефераты