Гранитный бордюр

Купить гранитный бордюр и поребрик в Житомире, КиевеНа складі є стандартні розміри гранітних бордюрів (поребрик) розміром ГП1 дорожній 1000 * 300 * 150мм і ГП2 садовий 1000 * 200 * 50
Чи не стандартну гранітну продукцію можемо привезти під замовлення.
Обробка виробів може бути: пиляної, полірованої, термообработанной, проти ковзання, з колотою і бучардовану поверхнею.
Крім гранітних бордюрів, готові запропонувати Вам:
- гранітні плити
- гранітну бруківку
- гранітні сходи і подступенки
- гранітні слябів.
Дізнатися ціни та залишки товару на складі можна на нашому сайті посилання дивись в шапці магазину Авито або в будь-якому пошуковику наберіть Асент-імпорт
Гранітні бордюри, що поставляються нашою компанією, повністю відповідають ГОСТ 6666-81, а також міжнародним стандартам якості.
Вартість бордюру не може не радувати!
Наш бордюр давно прикрашає центральні вулиці багатьох міст Росії! Зробіть правильний вибір!
Причини зробити вибір на користь КП Гранит і зателефонувати нам:
100% відповідальність і діловий підхід
Ми неодноразово обпікалися, укладаючи контракти з не дуже чесними виробниками граніту в Житомирі і Індії, але завжди виконували взяті на себе зобов'язання перед замовниками в Україні. У тому числі і виплачуючи істотні компенсації. Тому знаємо, що таке справжні ділові відносини не з чуток. Чи вміємо тримати дане слово і виконувати прописані в договорі умови з хірургічною точністю.
Залізні гарантії при будь-яких поставках.
Роки пошуків надійних виробників граніту в Китаї і Житомирі дозволили нам вибрати кращих з кращих. Дійсно відповідальних, які вміють тримати слово, дотримуватися умов контрактів і гарантувати якість сировини.
Низькі ціни при високій якості
В основі успіху постійне зростання обсягів поставок, грамотно налагоджена митно-логістична схема і жорсткий багатоступінчастий контроль якості товару, що імпортується. Ми заробляємо на оборотах. А щоб у нас купували все більше і більше, завжди і всюди, продаємо тільки якісний натуральний камінь та вироби з граніту.
Наша команда
У компанії сформувалася команда сильних фахівців з організації поставок і логістики. Кожен з нас - це відмінний професіонал, який вносить вагомий вклад в розвиток компанії і в розвиток її клієнтів.
 Телефонуйте нам і питань стане менше!
Гранітна плитка. Плита гранітна. Сходинки. Сходинки для сходів. Бруківка. Плита тактильна. Граніт. Натуральний камінь. Сходи гранітні. Плитка. Китайський граніт. Індійський граніт. Сходи з граніту. Граніт на ганок Гранітні сходи Гранітні подступенки. Гранітний бордюр. ГП1. ГП2. Дорожній бордюр. Тратуарная бордюр. Садовий бордюр. Поребрик.Создан 04 мар 2018рефераты