Ступени из мрамора

Изготовление ступеней из мрамораСходи - це не тільки архітектурний елемент, але і важливий штрих в інтер'єрі або екстер'єрі. Сходи з мармуровими сходами вдало поєднують практичність і естетичні якості. Наша компанія пропонує вам купити мармурові сходи для сходів. Ми працюємо з замовленнями будь-яких обсягів, у нас немає мінімальних і максимальних обмежень. Вся продукція відповідає необхідним вимогам і міжнародним стандартам. Доставка товару здійснюється в будь-який регіон РФ.
 переваги каменюМармурові сходи поєднуються з будь-якими оздоблювальними матеріалами, вони гармоніюють зі склом, залізом, штучним каменем. Різноманітність кольорів і текстур дозволяє підібрати рішення, ідеально відповідає екстер'єру або інтер'єру вашого будинку. Використання ступенів з мармуру додає вишуканості і підкреслює смак власника. Вибираючи мармурові сходи, ви робите вибір на користь краси, довговічності і надійності. Такі ступені прослужать набагато довше аналогів з бетону, металу або дерева.
Мармур володіє хорошими властивостями. У нього високі показники механічної міцності і зносостійкості. Камінь стійкий до перепадів температур, прямих сонячних променів, має низьку ступінь гігроскопічності.
Сходи з мармуру екологічно безпечні, не виділяють шкідливі речовини, не несуть ніякої загрози здоров'ю людей і тварин.
 Види ступенів з мармуруУ нас ви можете купити мармурові сходи двох видів:
Накладні - ці ступені являють собою мармурові плити нестандартних розмірів. Ними покривають заздалегідь підготовлені бетонні, цегляні або металеві конструкції. Застосовуються як всередині, так і зовні приміщення;Цілісні - монолітні заготовки, підготовлені до монтажу. Товщина одного ступеня може варіюватися від 100 до 200 мм. Зазвичай такі ступені використовують для укладання поза приміщенням. Цілісні ступені можуть бути прямими або криволінійними.Создан 10 фев 2018рефераты