Гранитные ступени купить в Украине

Ступени из натурального камня гранита в ЖитомиреВибираючи гранітні ступени, ви віддаєте перевагу не тільки красу, але і надійності і довговічності. Граніт має високі показники зносостійкості і механічної міцності, стійкий до перепадів температур і різних забруднень. Такі ступені прослужать вам набагато довше, ніж аналоги з дерева або бетону. При цьому установка ступенів з граніту досить проста і не вимагає багато часу.
Варто відзначити, що граніт має широку кольорову гаму, завдяки чому можна легко підібрати колірне рішення, ідеально відповідне інтер'єру або екстер'єру вашого будинку.
 Види гранітних сходівУ нас ви можете купити ступені трьох видів:
Цілісні гранітні сходи
цільні ступені являють собою монолітні товсті заготовки, підготовлені до монтажу. Товщина одного ступеня може бути від 100 до 200 мм. Як правило, цільні ступені використовують для укладання сходів на відкритому повітрі. За формою цільні ступені бувають прямі, криволінійні з радіальних або лінійних сегментів. За рахунок масивності і товщини, гранітні цільні ступені дуже довговічні.накладні ступені являють собою гранітні плити нестандартних розмірів, якими накривають заздалегідь підготовлені конструкції з металу, цегли або бетону. Застосовуються такі ступені і всередині, і зовні приміщення. Плити можуть бути поліровані або термооброблені.мультифактурні ступені отримали свою назву через поєднання граніту і спеціальних протиковзких смуг шириною від 50 до 150 мм. Протиковзкі елементи не псують зовнішнього вигляду сходинок, вони мають вигляд шорстких смуг або поздовжньої борозни на поверхні каменя і виглядають дуже органічно. Розмір і кількість смуг визначається замовником.Накладні гранітні сходиСоздан 10 фев 2018рефераты