Натуральная гранитная плитка в Житомире

Натуральная гранитная плитка для облицовки стен и напольной укладкиНатуральний камінь-чудовий будівельний і обробний матеріал. У ньому поєднується природність, елегантність і розкіш. Кожен виріб з природного каменю унікальне й неповторне, адже відтінки і малюнки створені самою природою. Якщо Ви бажаєте додати Вашому інтер'єру солідність і виразність - зупиніть свій вибір на природному камне.Пріродний камінь універсальний. Він міцний, довговічний і різноманітний. Висока стійкість до стирання, морозостійкість, дозволяє використовувати цей матеріал, як для зовнішньої, так і для внутрішньої обробки приміщень.

 

Компанія «КП Гранит» має багаторічний досвід роботи в області обробки каменю і є найбільшим виробником мармурової і гранітної продукції в Житомирі.
Ми маємо в своєму розпорядженні виробничу базу з найсучаснішим європейським обладнанням. Одна з новітніх розробок відомої італійської компанії "Breton" (лінія по виробництву модульної гранітної плитки), дозволяє нам випускати плитку з абсолютно точним дотриманням розмірів і геометричних форм.

 

Високоточне сучасне обладнання дозволяє нам випускати вироби з каменю практично будь-яких форм і розмірів.Алмазні і абразивні інструменти для своєї роботи ми купуємо у провідних європейських фірм "Diamant Bort" (Бельгія), "Delass", "EDM" і "Abra Iride" (Італія).
Щорічно наша компанія збільшує обсяги виробництва і асортимент продукції. Ми експортуємо свою продукцію в Україні, США, Об'єднані Арабські Емірати. З нами співпрацюють великі компанії і приватні заказчікі.Постоянное увагу до новітніх технологій в області обробки та застосування облицювального каменю, дозволяє нам працювати із замовленнями будь-якої складності та обсягу.
 Одним з нових напрямків діяльності компанії "КП Гранит" є виробництво новітнього облицювальний матеріал - плиток і слябів зі штучного граніту і мармуру. З цією метою було створено окремий прозводственное підприємство і налагоджений випуск штучного мармуру та граніту під торговою маркою "Euro-Stone".

 

Компанія "Граніт" - лідер в Центральній Україні по виробництву агломератної каменю. Обсяг виробництва 300 000 m 2 в рік. Високоякісний замінник каменю та інших природних матеріалів можна отримати при використанні мармурової і гранітної крихти, завдяки технології - системи "Euro-Stone". "Euro-Stone" - гарантія естетичного вигляду, це вироби з чудовими можливостями обробки внутрішніх і зовнішніх поверхонь будівель.
"Euro-Stone" дає кожному клієнтові можливість підібрати найбільш вдалий колір і бажаний колорит. Ціни кам'яних агломератних плит в кілька разів поступаються цінами натуральних плит. Укладати плити "Euro-Stone" надзвичайно просто: очевидно перевага у вазі і обмеженості товщини. Легкість при транспортуванні і переміщенні, а також висока міцність дозволяє виробам витримувати значні навантаження.

 

Дане підприємство має новітнім обладнанням італійського виробництва з використанням сучасних патентованих технологій, при виробництві продукції використовується сировина тільки найвищої якості, і як результат - високоякісні облицювальні плитки та сляби з штучного граніту і мармуру, які відповідають європейським стандартам якості по даному виду товарів.
У чому переваги даної продукції?

 

Дана продукція не має недоліків, властивих плитам і слябів з натурального каменю:замовлена ​​Вами партія буде однією колірної гами (без колірних відмінностей між окремими плитками);Ви можете вибрати будь-який колір плити (навіть якщо натурального граніту або мармуру аналогічної забарвлення в природі не існує). Крім того ми можемо розробити колірну палітру і візерунок плитки спеціально для Вас і в цьому випадку Ви будете володарем унікальних плит не повторюються ніде більше;плитки та сляби позбавлені природних тріщить і раковин;відсутні сольові виділення на плитах, покладених на цементний розчин (виділення солі на поверхні плит притаманні деяким видам натурального каменю);відсутні негативні впливи на навколишнє середовище і здоров'я людей. За радіоактивності та інших негативних впливів вся продукція відповідає нормам, встановленим для використання всередині житлових приміщень, тоді як багато видів граніту заборонено використовувати всередині житлових приміщень, через підвищеного радіаційного фону.і врешті-решт - ціна продукції! Вона значно нижче, ніж на плити з натурального облицювального каменю.Создан 16 окт 2017рефераты