Гранітная брусчатка

На нашому підприємстві випускається брусчатка трьох видів. Кожен вид має свої переваги.На нашому підприємстві здійснюється виробництво гранітної брусчатки різних видів та призначення основними постачальниками сировини є каменнодобувні підприємства Житомира.
 
Виды гранитной брусчаткиНа нашому підприємстві випускається брусчатка трьох видів. Кожен вид має свої переваги.
Брусчатка гранітная колотаяГраніт брусчатка 2Представляє собою кубовидний камінь з колотами не оброблених краями. Даний вид має найбільшу міцність і може використовуватися в будь-яких умовах. Колотая гранитная брусчатка проводиться розмірами 100 * 100 і толщиною 50, 80 і 100мм. Часто такий вид брусатки використовують у поєднанні та повністю пильній і застосовується в більшій мірі при створенні садових доріжок та пішохідних зон. К недостаткам наверное можна віднести той факт, що поверхня такого мощення не рівна. Це не практично з точки зору уборки території, нога стоїть стійко, але ймовірність стрибати більше, ніж на поверхні пиленого брусчатки. Ну і останнє не комфортно чувствуется поїздка на роликах, на велосипеді і т. Д.

 

Гранітная брусчатка пиленнаяБрусчатка з гранітуПіленна гранітна брусчатка представляє собою рівномірні гранітні бруски з певними розмірами. Лицевая поверхность може быть подвергнута терромообработке. Це дозволяє збільшити коефіцієнт антискольжения. Стандартні розміри пиленої тротуарової гранітної брусчатки - 100 * 200, 100 * 100, толщина 50, 80мм. Повна пилена і термооброблена брусчатка найбільш практичний вигляд, поверхня такого мощення рівна і дуже важлива для тих територій, де планується використовувати велосипеди роликів колясок та інше.
Пилено колотая гранітная брусчаткаГранітная брусчаткаЭтот вид представляє собою з'єднання двох попередніх видів. Края брусчатки пильні а поверхня і нижня сторона колоті. Розміри та толщина такого брусчатки відповідають розмірам повністю пиленої. Використовується для монтажу садових доріжок та інших пешеходних зон. Поверхність такого мотивування також як і перший варіант виходить не рівномірно з усіма витікаючими з цього впливу.

 

Брусчатка гранітная ціна

 

 Стоимость гранитной брусчатки від виробника, багато в чому залежить від її вигляду і товщини. Так, наприклад, найбільш дорогим видом є повністю пиленная гранітная брусчатка. Це викликано трудоемкостью виробничого процесу та вимогою до якості продукції. Ціна на гранітну брусчатку в колотому вигляді є самою низкою. Важним фактором у ціноутворенні також є родовище граніту, з якого виготовляється брусчатка.
Ціна на граніт
Купити гранітну брусчаткуГранитная плита для мощення Купуйте гранітну брусчатку в Житомирі та Києві від виробника Ви можете звернутися в наші офіси. Наші спеціалісти допоможуть вам вибрати оптимальний вид, проконсультувати по технології укладання. Доставка в Житомирі та Києві здійснюється автотранспортом вантажопідйомністю 20т (фура).
Тара и упаковкаГотовые плитки на виробництві складені на піддонах по масі 1100-1200кг. Скріплюється продукція за допомогою монтажної лен та стрейча. На вулиці піддона установлені захисні дерев'яні рейки.

Укладка гранітной брусчатки - мощенняТехнологія укладання гранітної брусчатки процес, трудоемкий вимагає дотримання певних правил.
Перед початком робіт слід скласти план мощения, провести геодезичну зйомку місцевості. Выставить гранитные бордюры з використанням спеціально бетонного розчину з мелким щебнем.
Перш всього потрібно приділити особливу увагу підготовці підстави. Необхідно поєднати подушку по толщині не менше 20см. Состав подушки щебень песок і ЦПС200.Для міцності всередині подушки потрібно вставити пластикову армируючу сітку, знизу подушки вкласти геотекстиль. Утромбовать весь цей пирог спеціальними електро-віброплитами. Після підготовки підстави можна приступити до потужності гранітної брусчатки. Наиболее простой способ мощения з використанням колоди брусчатки. З іншими видами технологій укладання більш посильною, необхідно дотримуватися величини шва та перепадів між кожним бруском.Создан 19 авг 2017рефераты