Гранитная плитка і плита

Купить гранитную плитку оптомНа нашому підприємстві здійснюється виробництво та оптова торгівля плитами з натуральної граніту для облицювання фасадів, полів, мотивів тротуарів, різних розмірів та ширин.
 

 

Купить гранитную плитку оптом  

 

Купить облицовочную гранитную плитку можна звернутися в нашу представництво в Житомирі або Києві. Для будівельних організацій існує ряд спеціальних пропозицій. Наші спеціалісти постараються підібрати для вас оптимальний варіант залежно від вашої роботи. Ви також можете скасувати заявку по електронній пошті, де потрібно вказати:
Наименование месторождения или желаемая гранита,Толщину та розміри,Вид обробленої поверхні - полірована термооброблена або пиленная.Кількість, що вам потрібно купитьТерміни поставкиВід цих параметрів залежить ціна на облицювальний плиту. Якщо у вас немає конкретного проекту, то є сенс порадоватися з нашими спеціалістами щодо товщини і види поверхні, що може призвести до зниження вартості.
Ознайомитися з ціною на гранітну плитку можна пройдя по посиланню

Область застосування гранітной плиткиТолщина, вид обробки поверхні, родовище все це впливає на ціноутворення. Перед тим, як купити облицювальний гранітну плитку, необхідно детально проконсультуватися з спеціалістом.
Плита гранітная - термообробленаГранитная плитка, Купити гранітні плити, гранітна плита
Даний вид використовується для облицювання гранітом вхідних зон у будівлі та зовнішніх сходах.

 

Гранітная плитка з термообробленою поверхнею має високу ступінь антискользя, що є важливим фактором при виборі матеріалу для зовнішніх робіт. В залежності від товщини термооброблена гранітна плитка може застосовуватися в різних областях:
Толщина 20ммВикористовується для облицювання гранітом стін, фасадів та цоколів будівлі так званого мокрим способом. Не рекомендується використання такого товщини при облицюванні полів, де передбачена висока проходимість.
Толщина 30ммТака форма гранітної плити застосовується для облицювання напольних покриттів всередині приміщень, облицювання вентильованих фасадів та виготовлення гранітних ступенів для стійок.
Толщина 40ммПрименяється для монтажу зовнішніх поверхонь з бетонним підставою та виготовленням простудії ступенів.
Толщина 50ммТакой толщины изготавливается плитка, призначена для монтажу садових доріжок з імпользованням ЦПС на тромбованную поверхню.
Толщина 80ммТакі гранітні плити застосовуються для мотування тротуарів, де передбачено підвищену проходимість. Такі плити мають високу прочность і довговічність у експлуатації
Толщина 100ммВикористовується в тих випадках, коли передбачається заїзд автотранспорту на територію висіченої гранітом
 Плита з граніту - полірованаГранітна плитка, облицювальна гранітна плитка, плитка з натуральної каменюПолірована гранітна плитка - це так званий облицювальний граніт, призначений для облицювання стін полів, фасадів, а також для виготовлення гранітних ступеней. Для використання всередині приміщення, гранітна плитка на пол, випускається 20 або 30 мм, облицювання стін всередині приміщення як правило здійснюється плитами завтовшки 20мм. Облицювальна плитка для внутрішньої обробки може випускатися не тільки в полірованому вигляді.
 
 
Каталог гранітной плиток
 

 

Гранитная плита цена і виробництвоІснує декілька видів обробки поверхні плит з граніту, від види обробки багато в чому залежить ціна. Вигляд обробки в свою чергу залежить від області застосування гранітних плит. Так, наприклад, за зрозумілим причин поліровані плити не слід використовувати на вулиці при облицюванні кришки або потужності пешеходних зон. І термообработаную поверхню не слід застосовувати при укладання гранітних плит на пол. Це крайне не практично з точки зору уборки.
Плита з граніту з полірованою поверхнеюТака плитка має яскравий глянець, насищенний колір і зеркальне відображення. Это облицовочная гранитная плитка. Середній за вартістю варіант обробки поверхні плит.
Гранітная плита з лощенной

 

поверхнею гранітна плитка фото верандиНа матової поверхні каменю є поліровані вкраплення - це новий обробний процес, що завойовує популярність. Ціна на такий вид обробки кілька вище, ніж на традиційну поліровану.
Шлифованная поверхность плитки из гранитаПоверхня плиты має рівномірний матовый колір з явно помітною текстурою кам'яної, але не настільки насищеної, як у полірованому варіанті.
Пиленная поверхность плиты из гранитаУ цьому випадку плитка після розпилки не обробляється. Поверхность шероховатая і має сліди від розпилювальних дисків. Дана ступінь обробки має ціну значно нижче від перерахованих вище. Використовується в основному як натуральна гранітна плитка у виробничих приміщеннях і пешеходних зонах. Інколи такий вид поверхні може бути використаний і для мотивування тротуарів.Создан 19 авг 2017рефераты