Інформаційні гранітні вивіски

інформаційних табличок на вході в будівлю або бізнес-центрВеликі компанії, а також представника малого та середнього бізнесу все частіше вибирають граніт при установці інформаційних табличок на вході в будівлю або бізнес-центр. Граніт не тільки виглядає набагато солідніше ніж пластикові та металеві таблички, але і набагато більш довговічний. Вам не доведеться турбуватися про зміну таблички до наступного капітального ремонту будівлі, а Ваші партнери можуть бути впевнені в тому, що Ваш бізнес устоявся і вони входять в офіс надійної фірми, де навіть інформація на вході нанесена на матеріал, який прослужить століття.

 

Інформаційні дошки

 

Хотілося б звернути увагу, що розміщення інформаційних вивісок не тільки не заборонено, а навпаки ст. 9 Федерального закону "Про захист прав споживачів" вказує на те, що повинна бути табличка, яка інформує про місцезнаходження компанії. Кожна організація сфери послуг повинна мати одну або кілька інформаційних табличок - за кількістю входів для населення. На табличці повинна бути вказана обов'язкова інформація про компанію:

організаційно-правова форма;Найменування компанії;режим роботи компанії.Інформаційні таблички повинні розміщуватися на стіні будівлі поруч зі входом в підприємство так, щоб їх добре бачили відвідувачі. Площа інформаційної дошки для однієї організації не повинна перевищувати 1 кв.м., при цьому габарити не повинні перевищувати 1,8 м по висоті і 1.2 м по ширині, а висота букв в тексті повинна бути не менше 2 см.

 

Найголовніше: інформаційні таблички необхідно погоджувати в (Комітет з містобудування та архітектури при Уряді Житомира). Цим займаються численні рекламні контори або Ви можете спробувати звернутися самі. Вартість узгодження досить мала в порівнянні з ціною рекламних конструкцій, а красиво виконана інформаційна вивіска з граніту буде служити додатковим джерелом реклами і підтримки іміджу компанії.
Інформаційні дошки для бізнес-центрів

 

Гранітні дошки з інформацією про компанії / підрозділах також підійдуть для розташування всередині офісів великих компаній, бізнес-центрів класу А і елітних торгових комплексів. Гранітна вивіска додасть ексклюзивності і огранічно впишеться в будь-який інтер'єр.
установчі дошки
Установчі дошки розміщуються в обов'язковому порядку при вході в державні організації (установи). На засновницької дошці повинна міститися інформація про повне юридичне найменування організації, відомчої приналежності і в разі здійснення організацією прийому громадян, щодо білоруського режиму роботи організації. Учрежденчеськая дошка повинна мати розмір відповідно до нормативних актів міста.

 

Висота літер повинна бути не менше 2 см.
Ось тільки кілька прикладів організацій, де розміщення гранітних вивісок дозволить заощадити кошти на реновацію в середньостроковій перспективі:
адміністративні будівлі;вокзали і аеропорти;навчальні заклади;медичні заклади;спортивні комплекси;території підприємств;будинки відпочинку, парки.Создан 09 июл 2017рефераты