Гранітна бруківка і бордюр

Гранітна бруківка для майданчиків і доріжок. 

Гранітна бруківка має тільки одними плюсами. На неї не впливають атмосферні зміни (град, дощ, спека, холод), витримує велике навантаження на квадратний метр покриття. Легко провести демонтаж покриття з бруківки і монтаж. Гранітна бруківка, на відміну бетону або асфальту, обійдеться в рази дешевше завдяки довгому терміну експлуатації без ремонтних робіт. Міцність і твердість граніту забезпечує бруківці високий рейтинг при виборі довговічних покриттів доріг, тротуарів, стежок в парках і садах.

 

Особливий вид укладання, з нещільним приляганням граней бруківки, забезпечує просочування вологи в землю і вода не накопичується на поверхні покриття. При жарі, нагріваючись, покриття з бруківки не виділяє шкідливих речовин для здоров'я людини, так як є природним матеріалом на відміну від асфальту. Декоративність і яскравість колірної гами залишається незмінною протягом усього терміну використання.

 

 

Наша компанія займається виготовленням таких видів бруківки з граніту:
• Повно-пиляна при якій оброблені всі поверхні бруківки, термообробкою верху для ефекту антиковзання;• Пиляно колота брусчатка, при якій оброблені бічні грані, колотий верх і низ і проведена термічна обробка верху;• Колота бруківка із залишків розпилу великих брил граніту.
Ми займаємося не тільки виробництвом, а й виконуємо роботу з мощення територій і викладенням бруківкою будь-якого виду доріжок. Купити гранітну бруківку можна різного виду, кольору і розміру.

 

Натуральний колір граніту дає можливість для створення малюнка при укладанні. Підбираючи за кольором і фактурою зрізу гранітну бруківку можна створити оригінальне покриття доріжок на території саду, парку або меморіальних комплексів.
Купуйте гранітну бруківку і довірте роботу з укладання професіоналам, які заощадять ваш час і в короткі терміни виконають замовлення!Создан 09 июл 2017рефераты