Гранитные слябы, мраморный сляб

Слябів з граніту від «КП Гранит» - ідеальний матеріал для облицювання і відмінний напівфабрикатГраніт - один з улюблених каменів Данила. Ще за часів навчання майстерності висікати з каменю вироби, що називається, з душею, сама Господиня Мідної гори показала юному майстрові, наскільки хороший і легкий граніт в обробці. Наскільки він універсальний і як надійні і міцні вироби з нього. з тих пір вважає граніт одним з найбільш «поважних» каменів.
З граніту ми виготовляємо безліч видів чудових, високоякісних виробів. Одне з найбільш затребуваних - такий матеріал, як слеби з граніту.
Слябів з граніту цінуються за їх розміри і форму. Слябів - напівфабрикат, з якого згодом народжуються на світ різні гранітні вироби.
Крім того, самі по собі ці відносно тонкі, проте цілком великі плити, служать самостійним облицювальним матеріалом. Слябів з граніту хороші там, де необхідно за задумом дизайнера зберегти цілісність унікального природного малюнка цього чудо-каменю.
Слябів з полірованого гранітуСляби з граніту з полірованою поверхнею найчастіше застосовують для облицювання. Зазвичай цей матеріал використовують для підлоги всередині приміщень, для ступенів і інших виробів.
Полірована поверхня граніту дає той неповторний ефект дзеркальної поверхні, який привносить в інтер'єр своєрідну природну елегантність і шик. Вже дуже гарні покої, оброблені цим каменем. Сама Господиня Мідної гори любить таке облицювання!
Що можна виготовити з гранітних слябів з полірованою поверхнею? продає слеби з полірованого граніту відмінної якості, який привозять з різних родовищ Житомиру і зарубіжжя.
Залежно від потреб і побажань замовника наші майстри підберуть найбільш підходящий вид граніту для конкретного, окремо взятого замовлення. У нас можна, до того ж, замовити слябів з полірованого граніту нестандартних розмірів, які ідеально підходять для виробництва таких виробів, як:
нестандартні плити великих форматів для облицювання підлоги;внутрішні ступені, які особливо підходять для об'єктів з підвищеним рухом людей (наприклад, станцій метро, ​​офісів, торгових і розважальних установ і т. д.);внутрішні підвіконня, перила, сходинки для житлових будинків;камінні полиці, стільниці та багато іншого.Окремо розповімо про стільниці, які ми виготовляємо для кухонних столів. Це настільки шикарні і оригінальні вироби, що наші господині в повному захваті!
Стільниця з білого граніту - для цінителів чистої елегантності. Чорні - шик цієї класики. Синій, зелений, червоний граніти підійдуть для виготовлення стільниць на кухні справжнім модницям, що цінують сміливий креатив.
Слябів з граніту термо - краще рішення для зовнішнього облицюванняФактура слябів з граніту термо найбільше підходить для дизайнерських рішень у зовнішній облицюванні, а також у благоустрої ландшафту. Безперервність природного малюнка каменю - максимальний натуралізм поверхні і естетика в дизайні.
З гранітних слябів з термообробкою поверхні, як правило, виробляють:
плити нестандартних і великих розмірів для зовнішнього облицювання;зовнішні майданчики і сходи й ін.Особливості слябів з термогранітаСлябів з термограніта мають оригінальний зовнішній вигляд. За допомогою термообробки поверхню слябів з граніту стає приємно шорсткою. Така фактура зберігається дуже довго. Краса кожного слеби з термограніта індивідуальна і залежить від складу мінералів в породі.
Слябів з термограніта за рахунок своєї шорсткою поверхні мають виражений протиковзким властивістю. Ця особливість робить матеріал воістину незамінним в будівництві та облаштуванні міських площ, доріжок в саду і парку.
Якщо вам необхідно купити слябів з термограніта або з полірованого граніту, звертайтеся до КП Гранит. Тут вам допоможуть вибрати найбільш підходящий варіант. Як з точки зору дизайну, так і в залежності від властивостей каменю. Наші майстри працюють, спираючись на багатовіковий досвід російських мулярів, використовуючи новітні перевірені і найбільш ефективні технології.Создан 28 июн 2017рефераты