У чому переваги гранітної плитки?

Облицювання підлоги натуральним гранітомКрасівая і міцна гранітна плитка відноситься до числа найбільш цікавих і престижних матеріалів. Привертають її численні переваги і ефектний зовнішній вигляд.

 

Область застосування гранітної плитки досить широка, що обумовлено її відмінними експлуатаційними характеристиками. Цей матеріал успішно застосовується для облицювання підлоги, стель і стін. У квартирах і приватних будинках цим матеріалом, як правило, обробляють санвузли та ванні кімнати, каміни, сходи. Великі дизайнерські можливості відкриваються при декоруванні гранітною плиткою адміністративних, комерційних і громадських будівель, а також установ культури. Цей оздоблювальний матеріал надає фасаду і інтер'єру величність, елегантність, неповторність.

 

Він характеризується багатством колірної гами і текстури. Плитка може мати різні відтінки сірого, червоного, білого, коричневого, чорного кольорів. Цікавий вид надають їй різнокольорові вкраплення польового шпату, слюди, кварцу та інших мінералів.

 

НІЖ ХОРОША ГРАНІТНА плитка?
Цей матеріал має високий ступінь твердості і міцності, що забезпечує йому тривалий термін служби. Плитка з граніту однаково стійкий до високих і низьких температур: не тріскається на морозі і добре витримує жару.обліцовка статі натуральним гранітом

 

До її позитивних рис також можна віднести:
низьке водопоглинання;відсутність шкідливих випарів;стабільність геометрії.Гранітна плитка демонструє високу ступінь стійкості до щоденного впливу несприятливих факторів. Їй не страшні забруднення, хімічні речовини, удари, тертя, тиск, знос. Вона не вицвітає під променями сонця і практично не старіє. За своєю твердості і міцності цей матеріал поступається лише алмазу.
вент фасад з натурального граніту
Плитка з граніту відрізняється невибагливістю у догляді. Щоб вона виглядала привабливо і красиво, досить час від часу промивати її водою.
Щоб придбати якісну гранітну плитку, зверніть увагу на пропозиції компанії КП Гранит. Ми гарантуємо відмінне обслуговування і значний асортимент.Создан 18 июн 2017рефераты