Гранитная плитка и слябы в Житомире Киеве

Изготовление и продажа гранитной плитки Компанія «КП ГРАНІТ» працює з найбільш актуальних форматом для цілого ряду будівельних і інтер'єрних робіт - слябів і плитами. Активне використання натурального каменю в облицюванні і обробці обумовлює важливість надійних поставок і зручних форматів вихідного матеріалу. Наша компанія гідно зарекомендувала себе на ринку і успішно співпрацює зі структурами і одиницями різних промислів.

 

Слябів гранитны - це кам'яний моноліт, нарізаний в технічно оброблені блоки. Плити и гранита- більш компактний формат, який підходить для цілого ряду оздоблювальних робіт. Малюнок слябів або плити залежить від природних характеристик натурального блоку і може варіюватися в широкому діапазоні. Цей діапазон і задає широту і багатство декоративних відтінків каменю. Фактура і візерунок поверхні можуть бути дуже рідкісними і оригінальними - такі зразки цінуються найбільше.

 

Мистецтво роботи з каменем - наша професійна область. Ми можемо врахувати будь-які побажання до сировини, його географічному місцю видобутку, якості обробки, природним декоративним властивостям. Широта нашої компетенції охоплює всі існуючі способи роботи з матеріалом. Що стосується візуальних втілень з каменю, тут набір наших можливостей і професійних інструментів не має кордонів.Создан 18 июн 2017рефераты