Наша компанія надає послуги з виготовлення виробів з каменю. До ваших послуг:
Гранітна порода є однією з найбільш поширених в земній корі і має магматичної походження. Складається з декількох елементів, в числі яких кварц, слюда, польовий шпат і ін. Граніт вважається однією з найбільш твердих порід, тому широко застосовується в будівельній сфері. Камінь володіє високими експлуатаційними характеристиками: низьким водопоглинанням, стійкістю до перепадів температур, хімічних впливів. Наш каталог представляє різні види екологічно безпечний граніт, які можна купити оптом. Він не підвищує радіоактивний фон в приміщенні, що властиві деякі камені цей сорт.

На сьогодні існує безліч способів обробки граніту. Поверхня може бути полірована, шорстким (бучардовану), колота й навіть стилізована під шкіру. Для додання різних властивостей матеріал обробляють вогнем або водою за спеціальною технологією.

 

Мармур, граніт, мармурова крихта, облицювальна плитка, стільниці, кухонні топи, барні стійки, підвіконня, камінні портали, ступінь, натуральний камінь в ландшафті і інтер'єр, свічкові каміни.
    Пам'ятники, меморіальні дошки, меморіальні комплекси.
    Хімія по догляду за каменем, в наявності і під замовлення.


Працюємо з індивідуальними і типовими проектами. Замовляючи індивідуальний проект, ви отримаєте комплексну послугу, над якою буде працювати команда фахівців від дизайнера до фахівців з монтажу.

Ми йдемо назустріч своїм клієнтам! Тому для наших послуг можлива розстрочка платежу.

Тут ви можете ознайомитися з повним переліком наших послуг:Создан 25 мая 2017рефераты