Гранитные бордюры дорожные

Изготовление и продажа гранитных бордюров в Житомире, КиевеАсортимент продукції нашої компанії дуже широкий, і серед нього можна завжди знайти і купити гранітні бордюри найкращої якості за прийнятними цінами. Для виготовлення всіх видів нашої продукції ми використовуємо сировину найвищої якості з вітчизняних родовищ. Гранітні бордюри ми виготовляємо на власному виробництві з використанням спеціального високотехнологічного обладнання, що дозволяє отримати продукцію, яка відповідає найсуворішим вимогам наших клієнтів і чинним в нашій країні ГОСТам, нормам і правилам. Процес виробництва контролюється досвідченими технологами, які дуже ретельно відбирають сировину і стежать за кожним етапом технологічного процесу.

Якщо виникає необхідність купити гранітні бордюри в Житомирі, то достатньо зателефонувати в нашу компанію і замовити їх. Бордюри з граніту знаходять широке застосування в будівництві, так як матеріал володіє по-своєму унікальними властивостями - високими параметрами морозостійкості і довговічністю щодо виробів з бетону. Не варто забувати і те, що граніт є натуральним природним матеріалом, який екологічно безпечний. При цьому вартість такого бордюру не набагато вище, ніж у його бетонних аналогів.

У нас можна придбати бордюри з граніту в наявності і під замовлення різних розмірів. При цьому вартість на такий поребрик з граніту залежить від розмірів і типу використовуваного каменю. В залежності від побажань наших клієнтів можна вибрати гранітний бордюр сірого, чорного, коричневого або червоного кольору. Крім безпосередньої огороджувальної функції, гранітні бордюри можуть використовуватися в якості декору. Технологія виготовлення такого типу поребрика досить проста - з гранітної брили за допомогою алмазних ріжучих інструментів розпилюються згідно необхідних для замовників розмірів. При проведенні будівельних робіт можливе використання бордюрів стандартних розмірів або ж виготовлених за індивідуальним проектом.Создан 09 мая 2017рефераты