Гранитные ступени

Изготовление и продажа гранитых ступений в Житомире, КиевеПід час проектування багатьох будівель і споруд обов'язково повинні бути присутніми гранітні сходи, які мають високі показники стійкості до стирання і довговічності. Купити гранітні сходи такої якості можна в нашій компанії, і при цьому бути впевненим в тому, що вони відповідають вимогам стандартів, норм і правил. Завдяки тому, що в своїй роботі ми використовуємо сучасне діамантове обладнання та сировину перевірених родовищ, ми можемо гарантувати високу якість і низькі ціни на весь асортимент продукції, пропонований нашим клієнтам. Всі вироби з граніту завжди є в наявності, а в разі нестандартного замовлення ми готові виконати його в мінімальні терміни і в повній відповідності замовлення клієнтів.

Для нашої компанії продаж гранітних ступений для вулиці є одним з основних напрямків роботи. На сьогоднішній день існує два основних види ступенів з граніту - накладні і цілісні. Найбільш міцним і надійним варіантом прийнято вважати гранітні сходи для ганку або адміністративної будівлі, які вважаються цілісними. Являють собою вони монолітні заготовки, які повністю готові до установки. Дуже часто такий тип ступенів порівнюють з горизонтально розташованим бордюром з двох частин - проступью і подступеньки, які монтуються досить часто на бетонну основу. При цьому для додання додаткових візуальних ефектів боку ступенів можуть бути відшліфовані або відполіровані. Перед тим, як купити ступени з граніту в Житомире, варто пам'ятати про те, що поверхня їх повинна бути неполіровані, так як при попаданні на неї вологи або снігу вона стає слизькою і становить небезпеку.

Найоптимальнішим варіантом для виготовлення гранітних сходів є граніт твердих порід, який не поглинає вологу, практично не стирається і розрахована на десятки років використання. Важливо пам'ятати про те, що монолітні ступені коштують трохи дорожче, ніж накладні, так як при їх виробництві використовується значно більше сировини. Для того щоб знизити травмопасность монолітних ступенів можливе застосування таких типів поверхні - пиляної, шліфованої, бучадірованной або термообработанной.Создан 09 мая 2017рефераты