Брусчатка колотая

Колотая брусчатка от производителя в ЖитомиреПредставляет собою кубовидний камені з колотими не оброблені краями. Даний вид має найбільшу міцність і може використовуватися в будь-яких умовах. Бруківка гранітна проводиться розмірами 100 * 100 і товщиною 50, 80 і 100 мм. Часто такий вид бручатка використовують в поєднанні і повно пиляної і застосовується переважно при мощенні садових доріжок та пішохідних зон. До недоліків напевно можна віднести той факт що поверхня такого мощення не рівно. Це не практично з точки зору збирання території, нога стоїть стійко але ймовірність спіткнутися більше ніж на поверхні пиляної бруківки. Ну і останнє не комфортно відчувається поїздка на роликах, на велосипеді і т.д.

 

Граніт завжди асоціювався з міцністю і непорушністю. В даний час з нього виготовляють велику кількість будматеріалів: бордюри, пам'ятники, дорожнє покриття. Популярністю користується гранітна бруківка для мощення доріжок, тротуарів і мостових Основні її переваги: ​​довговічність, стійкість до механічних впливів, вологостійкість і морозостійкість, витримує великі навантаження (більше, ніж асфальт), різноманітна гамма кольорів і відтінків, натуральність і екологічна чистота - не містять шкідливих хімічних речовин, легко замінити пошкоджену плиту на нову. З різнокольорових плиток гранітної бруківки можна виконати оригінальні та цікаві візерунки. Такі доріжки виглядають яскраво і привабливо.

Гранітна бруківка має масу різновидів, кожна з яких має свої особливості:

    
Бруківка, колота з сляба. Це матеріал кращої якості, особливістю якого є наявність розташованих паралельно один одному двох пиляних граней. За допомогою цих граней відбувається щільне примикання плит гранітної бруківки один до одного. Відхилення розмірів граней плитки мінімальні. Перевагою колотого типу бруківки є шорсткість поверхні, що дозволяє безпечно пересуватися по ній в зимовий час.
    
Колота плитка виходить шляхом сколювання буту, вона не має пиляних граней. У цьому випадку ніяких стандартних розмірів вона не має, але це не означає, що вона низької якості. Просто стикування колотої бруківки відбувається у вигляді з'єднання нерівних поверхонь. Процес мощення такою плиткою відбувається складніше, так як приходиться підбирати камені з найбільш підходящими поверхнями для стикування.
    
Колота плитка з відходів виробництва граніту. Вона має дві пиляних боку, але на відміну від плит колотої бруківки вищого сорту, вони не ідеально паралельні між собою. Тому рівні ряди викласти з неї не вийде. Такий вид відносять до другого або навіть до третього сорту матеріалів.
    
Пилено-колота бруківка з олівця. Перевагою даного виду плит перед колотим є наявність чотирьох паралельних між собою пиляних граней. Верхня і нижня межі не оброблені. Роблять її таким чином: висікають стрижень з гранітного каменю, а потім колють його на однакові по товщині плити. Пилено-колота бруківка має хороші укладальні характеристики, тому її ціна набагато вище попередніх видів матеріалу.Создан 22 апр 2017рефераты