Гранитная брусчатка, доставка по Украине

Гранітна бруківка є одним з найбільш затребуваних матеріалів для мощення доріг і тротуарів. Даний матеріал гармонійно виглядає на тлі природного ландшафту і надає дворах і вулицях святковий парадний вигляд. Популярність гранітної бруківки пояснюється не тільки її зовнішньою привабливістю, а й чудовими експлуатаційними характеристиками. Вона легко переносить вплив опадів і значних перепадів температури. Міцна і надійна бруківка здатна зберігати акуратний зовнішній вигляд протягом десятиліть. Завдяки невеликим розмірам окремих елементів і наявності швів отримане покриття не розтріскується і швидко висихає після дощів.

Колотая брусчатка . Така брусчатка відрізняється доступною ціною. Реалізуються вироби товщиною 50 або 100 мм, довжиною 100 або 200 мм і шириною 100 мм. Колота бруківка має нерівну поверхню, яка поступово згладжується. Тротуарна плитка даного типу застосовується для обробки доріжок для пішоходів, в'їздів у гараж, майданчиків для авто і т. Д. Бруківка розміром 50 х 50 х 50 мм підходить для виготовлення декоративних орнаментів, вензелів, вставок та ін.

Колото-пиляна. Брусчатка цього типу відноситься до середнього цінового сегменту. Стандартні типорозміри подібної плитки: довжина - 100 або 200 мм, ширина - 50, 100 або 200 мм і товщина - від 20 до 100 мм. Матеріал може мати як пилені сторони з колотими краями, так і колоті межі з пиляними краями. Така форма дозволяє розкладати бруківку у вигляді стильних орнаментів та візерунків. Особливо ефектно виглядають покриття, створені з тротуарної плитки різних кольорів і розмірів.

Пиляная. Брусчатка даної категорії має порівняно високу вартість. Вона може поставлятися як в стандартних, так і заданих замовником розмірах. Плитка даного типу використовується в тих випадках, коли потрібно максимально скоротити ширину швів: пиляна бруківка дозволяє домогтися ефекту практично безшовного мощення. Матеріал оптимально підходить для обробки парадних майданчиків, паркових зон і прогулянкових доріжок, в результаті чого виходять цікаві перепади рельєфу.
 
Висока якість. У нашій компанії Ви можете купити брусчатка в Житомирі і інших містах, яка відмінно підійде для обробки дворів і всіляких майданчиків.

Екологічність. Брусчатка від КП Гранит виготовляється з натурального каменю різних родовищ світу і не виділяє шкідливих для людини речовин.

Конкурентні ціни. Наше підприємство пропонує покупцям недорогі оздоблювальні матеріали, завдяки чому можна здійснити оформлення дворів і паркових зон з мінімальними витратами.

Широкий асортимент. Наша компанія реалізує брусчатка найрізноманітніших категорій і забарвлень. Багато видів плитки поставляються як в типових, так і в нестандартних розмірах, які відповідають вимогам клієнта.Создан 22 апр 2017рефераты