Гранитная плитка, доставка по Украине

Компанія «КП Гранит» пропонує Вашій увазі широкий асортимент будівельних та оздоблювальних матеріалів з твердих мінеральних порід в Житомирі.На сьогоднішній день особливою популярністю користується гранітна плитка. Вона активно використовується в будівництві і при обробці приміщень, так як відмінно піддається шліфовці і поліруванню. Граніт є матеріалом, стійким до зовнішніх впливів. Використовуючи його, можна отримати міцну поверхню, захищену від руйнування вологою або температурою. Основні сфери застосування гранітної плитки - це внутрішня, зовнішня обробка і ландшафтний дизайн. В інтер'єрі приміщень вона використовується при обробці підлог, стін, камінів і сходів.
Технічні характеристики

В основі плитки з граніту - гірська порода, що складається з кварцу, слюди і польового шпату. Завдяки такому складу вона добре полірується і витримує нагрівання до +800 ° С. Граніт займає друге місце по міцності серед природних матеріалів після алмазу, тому він є найбільш популярним матеріалом для обробки та благоустрою приміщень. Щільність породи становить 2500-3000кг / м3, тому плитка з граніту має високі показники міцності, довговічності, волого-і морозостійкістю, низьким коефіцієнтом стирання. Вона ідеально підходять для облицювання підлог, зовнішніх і внутрішніх ступенів, фасадів, фонтанів, басейнів і т. Д.
види

За способом обробки

    
Полірована. Плитка з такою фактурою має гладку, майже дзеркальною поверхнею. На ній добре проглядається малюнок і колір плити. Облицювальний матеріал цього типу має мінімальну водопоглинанням. Він відмінно підходить для облицювання стін, цоколів, фасадів, стільниць. Небажано його використання при обробці підлог у вологих приміщеннях.
    
Пиляна. Цей гранітний матеріал має яскраво виражену грубу фактуру. Його застосування може стати цікавим дизайнерським рішенням. На поверхні каменя немає слідів ріжучого інструменту, так як в процесі виробництва використовується сучасне високоточне обладнання.
    
Шліфування. Гранітна плитка з такою фактурою має рівномірно-шорстку поверхню. Володіє згладженим малюнком і не яскраво вираженим кольором. Цей вид плитки може застосовуватися при обробці підлог в приміщеннях, де потрібно зменшити ковзання. Облицювання ступенів, майданчиків внутрішніх і зовнішніх сходових прорізів також може стати сферою застосування цього матеріалу.
    
Лощена. Ця фактура додає плитці гладку, відполіровану бархатисто-матову поверхню з чітким малюнком. Лощена гранітна плитка підходить для облицювання всіх видів поверхонь.
    
Термообработанная. Така плитка має рівномірно-шорстку поверхню зі слідами лущення в результаті термічної дії. Вона має яскраво вираженими протівоскользящімі властивостями. Тому такий гранітний матеріал ідеально підійде для мощення тротуарів і площ, місць з великою прохідністю.
    
Бучардовану. Матеріал отримують шляхом стирання верхнього шару плити твердосплавними інструментами. В результаті такої обробки поверхні надається необхідна шорсткість.

За формою

    
Прямокутна. Облицювальну плитку прямокутної форми частіше можна зустріти на вертикальних поверхнях (наприклад, огорожах). Вона може мати габарити 400x600, 300x600, 150x300 мм.
    
Квадратна. Плитку такої форми зазвичай використовують для обробки горизонтальних поверхонь (наприклад, підлог). Її розміри, як правило, становлять 600x600 і 500x500, 400x400, 300x300.
    
Неправильної форми. Нестандартні облицювальні плити мають розміри, що відрізняються від модульних (300x300, 300x600, 600x600 і ін.). Можливість виготовлення такого матеріалу є перевагою гранітних облицювальних плит перед кахлем і керамогранітом. В результаті при облицюванні кожна плита має свій розмір за місцем і не вимагає підрізування.Создан 22 апр 2017рефераты