Столи, лавки з граніту оптом
Ще в Київській Русі з'явилася традиція поминати покійного біля його могили. Ця традиція збереглася і до цього дня. Таким чином, живі може віддати честь померла людина при цьому вони залишають чарку з алкогольним напоєм близько головах його могили. Стопка найчастіше ставить під крес або пам'ятник, накривши її шматок хліба.


Така традиція призводить до того, що у нас на кладовищах з'являються лавки, столики і стільці. Завдяки цьому можна створити присутність померлого під час скорботи за ним. Можна поставити маленькі столики на кладовищі, які нікому не заважатиме. Так ви зможете здійснювати всі необхідні жалобні церемонії хоч в якомусь комфорті. Так як іноді доводиться на кладовищі довгий час сидіти на землі.


Такого типу столики виробляються з усіма необхідними характеристиками для даного вироби. Вони повинні бути оснащені опорою, глибоко вкопують у землю, для максимальної стійкості і надійності. Це допоможе не хвилюватися про діяння вандалів, яких, на жаль, чимало в сучасному суспільстві.Создан 11 апр 2017рефераты