Чорний граніт і гранітна плитка різних кольорів.

Лаконічний і вишуканий чорний граніт досить широко використовується в будівельних і декоративних цілях.Цей натуральний камінь вважається однією з найбільш твердих і міцних порід гірських матеріалів. Багато в чому саме цим пояснюється таке широке застосування граніту в сучасному будівництві.
Вироби з чорного граніту.

Плитка з чорного граніту володіє унікальними властивостями, які просто незамінні при обробці будівель. Серед її переваг:

    
стійкість до впливу вологи, морозу, фізичній і механічного впливу;
    
зносостійкість;
    
формостойкость;
    
вандалоустойчивость (саме тому гранітна плитка активно використовується при облаштуванні громадських будівель);
    
міцність (деякі види граніту не розпадаються більше 500 років);
    
придатність до обробки;
    
стійкість до температурних перепадів.

Цими властивостями володіє не тільки чорний, але і коричневий, зелений і сірий граніт. Вони однаково активно використовуються як в будівництві, так і при облицювальних роботах. Червоний граніт активно застосовується в декоративних цілях при оформленні інтер'єрів.
Продаж гранітної плитки.

Компанія «КП Гранит» надає вам унікальну можливість недорого купити гранітну плитку різних кольорів і фактур, яка стане чудовим варіантом для зовнішньої обробки будівель і цоколів, а також внутрішнього мощення стін і підлоги приміщень. У нашому асортименті представлена ​​гранітна плитка різних відтінків: від чорного і світло-сірого до червоного, рожевого, зеленого і жовтого. Структура каменів також різна: дрібнозернистий, середньо- і грубозерниста.

Яскравий червоний, рожевий і коричневий граніт - це не тільки надійний захист будь-якого сучасного будинку, а й можливість виділити його із загальної сірої маси будівель і зробити більш красивим і яскравим. Саме тому такі гранітні плити користуються особливою популярністю.

Зелений граніт затребуваний при організації ландшафтних робіт. Він також буває різної структури, при цьому найбільш надійним і довговічним вважається дрібнозернистий тип. Жовтий граніт є одним з найбільш незвичайних. Його набувають для зовнішньої обробки (порталів, колон, басейнів) і для внутрішніх робіт.

У компанії «КП Гранит» ви можете придбати плитку з чорного граніту, сірого, коричневого, червоного, жовтого, зеленого і не тільки. Ми запропонуємо широкий вибір розмірів і фактур плитки в Житомирі, Києві та інших регіонах Укріани за розумною ціною.

Плита гранітна полірована застосовується для внутрішньої обробки (внутрішня облицювання) - для облицювання підлоги в будь-яких приміщеннях і кімнатах, для облицювання стільниць, підвіконь, барних стійок і багато іншого. Для зовнішньої обробки (зовнішнє облицювання) застосовується як полірована, так і термооброблена гранітна плитка (плитка гранітна термооброблена) застосовується для облицювання фасадів, стін, цоколів, ганків, колон, порталів, сходів, ступенів, фонтанів, басейнів і т.д. (Див. Послуги). Плитка гранітна може використовуватися для ландшафтних робіт (див. Ландшафт і реставрація). Також використовується гранітна плитка на кладовищі, а саме гранітна плитка для могили - це облицювання могили гранітною плиткою, облицювання пам'ятників і т.д. За цим посиланням можете вибрати облицювальну плитку з мармуру.

Гранітна плитка оптом і в роздріб (гранітна плитка Житомир), Українських, фінських, італійських, іспанських, Бразильських, китайських, індійських і ін. Родовищ, різних кольорів - чорний граніт, червоний граніт, зелений граніт, сірий граніт, жовтий граніт, коричневий граніт та ін. Найпоширеніша - це гранітна плитка 300x600x20 ціна найнижча, 300x600x30 - ціна вища. Нижче представлені найбільш популярні і поширені плитки. Спеціально для Вас ми можемо замовити або виготовити плитку, що не представлену в нашому прайсі - запитуйте.Создан 31 мар 2017рефераты