Полированная гранитная плитка

Изготовление и продажа гранитной плитки в Киеве,Житомире ,ДнепропетровскеНадати особливий і неповторний вигляд Вашому дому допоможе гранітна плитка з заколи. Вона поєднує в собі класичні рівні лінії по бічних сторонах і природну "колоту" шорстку фактуру на лицьовій стороні. З такою плиткою працювати також легко, як і зі звичайною пиленой плиткою, а лицьова сторона, що має гостру колоту поверхню, підкреслить монументальність будови.

   
Така плитка найчастіше застосовується на фасадах будівель для облицювання цоколів, ганків, сходів, для оформлення вхідних арок і порталів, камінів, щоб надати їм об'єм і виділити ці елементи із загального простору. Стіна, облицьована гранітною плиткою зі сколом, як би говорить нам: "Я стояла тут завжди і простою ще століття".

   
Характерні риси граніту дозволяють використовувати його у вигляді полірованої плитки на кухнях, у ванних кімнатах, в душі, на лоджіях, для перетворення і виготовлення сходів, ступенів, стільниць, столів і стільців.

   
Також гранітну натуральну плитку можна використовувати і для підлоги. Тому, обробка гранітом є модним напрямком в дизайні.

   
Продукція, що виготовляється нашою компанією плитка доступна в різних кольорах від темного чорного до світлого кольору з природними вкрапленнями. Колір залежить від родовища.

   
В сучасний час гранітна натуральна плитка є популярним матеріалом, який створить індивідуальний зовнішній вигляд будь-яким площам. Вона дуже часто використовується в будівельних роботах для реалізації будь-яких дизайнів інтер'єру.

   
У зв'язку з великим попитом, плитка з граніту в нашій компанії завжди знаходиться в наявності на складі в Києві. Вигідні ціни, складський запас, гнучкі умови доставки і високий професіоналізм наших фахівців - всі ці складові нашої роботи спрямовані на задоволення попиту покупців по всій Україні.Создан 31 мар 2017рефераты