Колоны гранитные Житомир

Изготовление колон из гранита и песчаникаГранітні колони в усі часи підкреслювали величність і витонченість споруди. Несучи в собі серйозну функціональне навантаження, кам'яні колони використовувалися при будівництві храмів, палаців і інших значущих споруд. Сьогодні колони з каменю використовують як декоративний елемент для прикраси фасадів будівель і внутрішнього простору.

Міцність і довговічність природного каменю доведена століттями. Тільки завдяки тому, що греки і римляни виготовляли свої колони з граніту і мармуру ми маємо можливість захоплюватися їх красою і по сей день.

Багатство текстур мармурових колон підкреслить вишуканість споруди (як зовні, так і всередині) і витончений смак господаря. А строгість і непохитна твердість колон з граніту додасть статусність і серьeзность.

Колони з мармуру або граніту можуть виконувати ряд функцій:

    
надійна опора - це є основною функцією колони, для якої вона спочатку винайдена;
    
зонування приміщення - тобто поділ великого приміщення на кілька частин, на приклад відділення холу від їдальні і т.п .;
    
подовження приміщення - кімнати, зали, в яких зведені колони, візуально подовжуються, набувають більш солідний вигляд, а стеля сприймається значно вище;
    
маскування - колони можна використовувати, щоб замаскувати труби, стики, помилки в плануванні, що не тільки виправить недоліки, але і додасть розкоші приміщенню;
    
дизайн - одна з основних функцій колон, в якій вони виступають як самостійний об'єкт інтер'єру, так і доповненням до загального дизайн проекту.

 

Гранітні та мармурові колони в усі часи підкреслювали величність і витонченість споруди. Несучи в собі серйозну функціональне навантаження, кам'яні колони використовувалися при будівництві храмів, палаців і інших значущих споруд. Сьогодні колони з каменю використовують як декоративний елемент для прикраси фасадів будівель і внутрішнього простору.

Матеріали і кольори

Міцність і довговічність природного каменю доведена століттями. Тільки завдяки тому, що греки і римляни виготовляли свої колони з граніту і мармуру ми маємо можливість захоплюватися їх красою і по сей день.

Багатство текстур мармурових колон підкреслить вишуканість споруди (як зовні, так і всередині) і витончений смак господаря. А строгість і непохитна твердість колон з граніту додасть статусність і серьeзность.

Характеристики кам'яних колон

Класична кам'яна колона складається з декількох частин: база, стовбур (тіло, фуст) а маковиці. Під базою можуть розташовуватися: стать, п'єдестал або цоколь (стилобат). Над капітеллю класичної кам'яної колони розміщується абака - плита (або її імітація) з прямими або фігурними торцями. Стовбур колони може бути рівним або зканнелюрами (паралельними жолобками уздовж стовбура), а також прямим або з ентазісом (плавне зменшення діаметру до вершини колони, починаючи з третини висоти). Існують і бочкоподібні стовбури колон.
 
Колону будь-якого виду можна зробити з каменю цілком або облицювати їм вже готову форму (металеву, бетонну або цегляну). Це дозволяє скоротити її вартість.
сегменти

плита

Колони і напівколони облицьовують або радіальними сегментами, або плитою. В останньому випадку поверхню виходить гранованою, але така облицювання обійдеться значно дешевше.

застосування

Крім використання колон при будівництві державних будівель і установ, останнім часом їх так само модно стало застосовувати і в приватному будівництві. Кам'яні колони можуть бути різних форм і розмірів і вдало вписується навіть в невелике приміщення.

Виробництво і упаковка

У виробництві колон з каменю використовуються спеціальне обладнання і ручна обробка. Складність виготовлення залежить від типу, розмірів, форми колон і умов монтажу.
Виробництво і упаковка колон з граніту і мармуру

Кам'яні колони - це вироби з замовними розмірами і формою, тому компанія виготовляє їх тільки на замовлення. Виробничі та сировинні можливості компанії дозволяють реалізувати найсміливіші задуми клієнтів. Для того що б уникнути проблем при транспортуванні виробів при відправці замовлення їх оглядає і упаковує співробітник КП Гранит.

Доставка, вартість і терміни

Оскільки розміри і форми колон в кожному випадку індивідуальні, навіть приблизну їх вартість не можна визначити, не знаючи деталей проекту. Але в цілому вартість колони в першу чергу залежить від її виду, що застосовується каменю і розмірів. Щоб отримати точну ціну, відправте нам ескіз або креслення з розмірами, використовуючи форму відправки повідомлень нижче на цій сторінці, або зв'яжіться з менеджером по телефону, вказаному в розділі Контакти.

Ми виробляємо і регулярно поставляємо продукцію в усі регіони України оперативно і недорого. Доставка проводиться прямо на об'єкт замовника.
Скористайтеся формою замовленняСоздан 04 мар 2017рефераты