Гранитная брусчатка в Киеве

Продажа гранитной брусчаткаи в ЖитомиреБрусчатка гранитная укладається на відкритих майданчиках, тротуарах і міських площах.
У наш час можна зустріти бруківку, вимощену столітньої бруківкою, яка розповість про багату історію сучасного мегаполісу. Бруківка з каменю використовується здавна як якісне дорожнє покриття, що чудово збереглося й донині на вулицях старовинних міст.
Це міцний, довговічний і екологічно чистий матеріал. Їй не страшні перепади температур, вона не плавиться на сонці і не виділяє шкідливі речовини. Вода просочується і не застоюється на дорожньому покритті. При необхідності земляних та ремонтних робіт бруківку демонтують, а потім укладають знову.
Рівні грані полнопіленная бруківки дозволять укласти її акуратно і естетично.

Брусчаіка з мармуру Киев - прекрасна альтернатива гранітної бруківки для мощення доріжок і майданчиків заміського будинку. Нею можна обробити басейн, квітники, підпірні стінки. Ціна мармурової бруківки в два рази нижче гранітної.
Ми продаємо бруківку сіру, з натурального російського уральського граніту, яка прекрасно поєднується з навколишнім середовищем. Гранітна бруківка підійде для укладання і на проїжджій частині доріг, вона витримає постійну експлуатаційну навантаження важкої техніки. Термообработанная шорстка поверхня зменшить ризик ковзання в пішохідній зоні.
Ви можете вибрати більш світлу сіру бруківку з коелга і Мансуровского, Камбулатовского (світлий) граніту або темнішу з граніту Лисяча гірка, Відродження або Камбулатовскій (темний).
Купити бруківку Ви можете, зателефонувавши нам по телефону або залишивши заявку. Продаж бруківки здійснюється в робочі дні (пн-пт 9.00 - 18.00). Можлива поставка бруківки на замовлення.Создан 04 мар 2017рефераты