Підвіконня з натурального каменю
Підвіконня з натурального каменю:

гранітний підвіконня

Граніт - природний камінь, основними характеристиками якого є непорушна довговічність і міцність. Саме ці якісні характеристики найчастіше визначають вибір наших клієнтів на користь граніту. Адже підвіконня схильні до ряду агресивних впливів. До них відносяться ультрафіолетові промені, перепад температур, розширення вологи при попаданні в пори матеріалу. Натуральному каменю при правильній обробці не страшні всі ці процеси.

У тому випадку, коли виникає питання, з якого матеріалу виконати кухонний підвіконня, найкращим рішенням тоді, безумовно, буде граніт. Адже цей природний матеріал зарекомендував себе на сучасному ринку, як наіпрочнейшій, що відповідає всім вимогам, що пред'являються матеріалами, з яких виготовляють підвіконня. А саме: гранітні підвіконня не піддаються негативному впливу механічного походження, витримують високий тиск, стійки до хімічно-активних речовин, не вимагають постійного догляду та ін.

Яскравий колорит представлених нами порід граніту вразить уяву будь-якого бувалого дизайнера і, звичайно, клієнта. Ми надаємо широкий вибір порід, що добуваються як в Росії, так і в зарубіжних країнах.


мармуровий підвіконня

У своєму прагненні наповнити простір витонченістю і розкішшю, сучасний дизайнер або людина зі смаком все частіше обирає мармур в якості оздоблювального матеріалу. Ця порода каменю, що володіє благородними кольорами, додасть статусність і лиск будь-якому приміщенню. Від природи володіє витонченістю, мармур прикрасить будь-який інтереьера, будь то житлове або громадське приміщення. Підвіконня з мармуру неодмінно будуть звертати на себе захоплені погляди поціновувачів і знавців прекрасного.

Не можна не відзначити практичні характеристики, які притаманні мармуру. Як будь-який природний камінь, мармур не боїться ультрафіолетового випромінювання і впливу сонця, не змінить колір, не лопне, не втратить полірування й декоративні властивості. Все це враховується при виборі надійного матеріалу для підвіконня. З повною лінійкою забарвлень мармуру Ви можете ознайомитися в каталозі каменю, що видобувається в Росії, Індії, Італії, Туреччини, Греції, Палестини і т.д.

Вироби з каменю


Вироби з каменю

Онікс - порода незвичайної краси, яка відноситься до класу напівкоштовних каменів. Це камінь з багатовіковою історією, що пройшов випробування часом. Якщо заглянути глибоко в історію, то можна переконатися в тому, що до нас, сучасників, практично в первозданному вигляді дійшли неймовірної краси вироби Стародавньої Греції, Риму, виконані давніми майстрами з оніксу. Ця порода натурального каменю має неймовірну палітрою фарб, майстерно підібраних самою природою. Але головною відмітною особливістю онікса є його просвечиваємость. Якщо під підвіконням з оніксу напівпрозорої породи розмістити джерела світла, то він заграє всіма своїми барвами і створить ефект чарівництва і дива.

 
Крім того, з давніх часів оніксу приписувалася магічна сила, яка здатна оберігати сімейне вогнище. Таким чином, набуваючи підвіконня з оніксу, Ви стаєте не тільки щасливим власником унікального предмета інтер'єру, але і володарем корисного талісмана, що оберігає благополуччя Вашої родини.

Варто попередити, що недоліком онікса є його нестійкість до подряпин.

Підвіконня з травертину


Підвіконня з травертину

Травертин знаменитий тим, що його забарвлення рясніють теплими відтінками, які не зустрічаються в інших породах натурального каменю. Цей природний камінь з кожним роком набирає все більшої популярності, завдяки своїм унікальним забарвленням і міцності. А при виборі матеріалу для підвіконня міцність і довговічність - одна з пріоритетних характеристик. Як будь-який з наведених вище порід натурального каменю, травертин також може «похвалитися» своєю стійкістю до агресивних дій температур, хімічних засобів, перепадів тиску, ультрафіолетових променів. Наша компанія забезпечує доставку травертину відмінної якості, надає різні види обробки (або пористий травертин, або з забитими порами, полірований або шліфований).

В каталозі Ви зможете ознайомитися з усіма кольорами травертину та інших порід натурального каменю.

Підвіконня З КВАРЦЕВОГО агломерату


Підвіконня з кварцового агломерату

Вибираючи штучний камінь для підвіконня, Ви отримуєте можливість придбати гарне, стильне, міцне виріб, який зажадає більш низьких фінансових вкладень в порівнянні з аналогічним виробом з натурального каменю. Продукція з кварцового агломерату має ті ж переваги перед іншими можливими матеріалами (пластик, дерево і т.д.), якими володіють вироби з натурального каменю. Він такий же міцний, завдяки своїй стійкості до перепадів температур, до впливу ультрафіолетовими променями, стійкості до механічних повреждеСоздан 14 фев 2017рефераты