Гранитные плиты мощения
Ще один спосіб благоустрою доріжок і майданчиків природним каменем - гранітні плити мощення. Від пиленой бруківки їх відрізняє тільки розмір - все плити розміром більше 200 × 200 мм призначені для укладання на вулиці можна вважати плитами мощення.

Важливою перевагою таких плит перед бруківкою є набагато більш швидкий і простий, а відповідно і менш дорогий, монтаж. Крім того, нерідко вартість самого виготовлення квадратного метра плити може бути нижче, ніж пиленой бруківки. При цьому ви отримуєте рівну поверхню з мінімум швів, абсолютно комфортну для будь-якого взуття і безпечну в будь-який час року.
Матеріали і фактури поверхні

Так як гранітні плити мощення використовуються на вулиці, переважна більшість з них виготовляється з граніту та інших твердих порід каменю з обов'язковою протиковзкою обробкою - пиляної, термообработанной або бучардовану фактурою лицьової поверхні.
Форми і розміри

Стандартні гранітні плити мощення мають квадратну або прямокутну форму з розмірами від 200 × 200 до 600 × 600 мм при товщині від 30 до 100 мм. Вибираючи розміри слід враховувати, що товсті плити великих розмірів досить важкі (до 100 кг) і відповідним чином підготувати поверхню для укладання.

Мощення плитами великих розмірів займає менше часу, але за умови, що ця робота доручена професійним лицювальник, які мають достатній досвід роботи з толстомерние виробами з природного каменю.
Нестандартні плити мощення

Ми виготовляємо плити мощення і більш складної форми: від трикутників і багатогранників до криволінійних і радіальних елементів - це залежить тільки від побажань і бюджету замовника. Такі деталі використовують для створення мозаїчних майданчиків з орнаментальним малюнком, емблемою або логотипом, який буде видно з вікон будівлі.тактильні покажчики

До плит мощення відносяться і тактильні покажчики, що допомагають інвалідам по зору. Ця деталь вуличної інфраструктури є загальноприйнятим стандартом для сучасного міста. Ми виробляємо і посталяется гранітні тактильні покажчики, в тому числі всі види, зазначені в Гості. Детальну інформацію по ним можна знайти в розділі «Тактильні покажчики».
розкладка

Плити мощення модульних розмірів складаються в різні мозаїки. При спільному використанні плит мощення та бруківки кількість можливих розкладок вимірюється сотнями. А поєднуючи плиту з граніту різних кольорів, можна створювати унікальні орнаменти. Таке мощення виділятиме міський об'єкт серед асфальту і бетонної плитки, підкреслювати індивідуальність і створювати настрій - на заміській ділянці або курорті.Создан 11 янв 2017рефераты