Кухонные мойки изгранита

Изготовление моек и раковин из натурального камныя гранитаВаша мийка - це серце Вашої кухні, оскільки вона є найважливішим робочим місцем на кухні. За статистикою 60 відсотків проведеного часу на кухні витрачається саме біля мийки. Сьогодні мийка - це набагато більше, ніж просто місце, призначене для миття посуду.
Blanco є одою з провідних світових компаній з виробництва кухонних мийок, різних аксесуарів і змішувачів. Їх відмітні риси: зовнішній вигляд і різні способи установки, що забезпечує великі можливості при виборі. Вибираючи кухонну мийку, слід дотримуватись таких вимог: матеріал, глибина і розмір чаші, додаткові аксесуари.  

 

Ми завжди раді запропонувати своїм клієнтам кухонні мийки Blanco з різноманітних матеріалів: нержавіюча сталь, граніт і кераміка. Якщо аксесуари і розміри здебільшого є справою смаку, то матеріал, з якого виконана кухонна мийка Blanco - запорука практичності. Класичним вибором є кухонні мийки Blanco з нержавіючої сталі. Вони також представлені в різних варіантах поверхні: полірована, матова, дзеркальна поліровка, а також з тисненням. У мийок Blanco з нержавійки естетичні вид, також вони прості в догляді і стійкі до впливів зовнішніх факторів. Крім цього ми раді запропонувати своїм покупцям мийки з композитних матеріалів Algranit Alveus і Blanco Silgranit. Основа цього матеріалу на 80% складається з гранітної крихти і на 20% з акрилових смол. Гранітні мийки Blanco - це завжди естетичний і красивий вигляд. Кухонні мийки з такого матеріалу, як Silgranit представлені в багатій колірній гамі, що дозволяє підібрати мийку абсолютно до будь-якої кухні. У мийок Blanco з граніту такі переваги: ​​термостійкість (витримують до 280 ° С), стійкість до подряпин, кислотоустойчивость, стійкість до впливу сонячних променів, а через масивні стінок - практично не чути шум води.

Кухонні мийки Blanco завжди будуть прикрасою Вашої кухні!

Наявність і час доставки сподобалася Вам мийки уточнюйте у менеджера.Создан 30 окт 2016рефераты