Гранітний окол, некондиция

Гранітний окол, некондиційні плити з граніту, гранітний бійГранітний окол - це малоформатні плити з колотими і пиляними краями довільної форми, з термообработанной, полірованої і пиляної поверхнею. В процесі виготовлення облицювальних плит і плит мощення з граніту проводиться розкрій гранітного слябів (великоформатної плоскою заготовки) на кінцеві вироби. При цьому утворюються плити меншого формату, ніж потрібно, обрізки, у яких деякі сторони пилені, а деякі рвані, оскільки плит. Некондиційні частини плит не є відходами, а являють собою побічний продукт, що користується високим попитом у споживачів. Для його визначення використовуються різні назви - його називають гранітним околом, гранітним боєм, брекчией або відходами гранітної плити. Два останніх назви не зовсім коректні, але єдиного встановленого нормативною документацією назви для подібного продукту немає.

Облицювання цоколя гранітним боєм (околом) сірого, жовтого і коричневого кольорів (некондиційними плитами з граніту)
Гранітний окол (некондиция), користується великим і стійким попитом. Одним з фактів, які свідчать про це, є те, що деякі торговельні фірми і будівельні компанії, у яких немає гранітного окола від виробництва, для реалізації конкретного проектного рішення розбивають кондиційні гранітні плити і реалізують їх під назвою «брекчия» за ціною вище вартості кондиційної гранітної плити. Перш за все, це пов'язано з декоративними можливостями гранітного окола. При його використанні створюється враження мозаїчності, керованого хаосу елементів збираються в струнку картину. При цьому є можливість поєднувати як елементи різної форми, так і поєднувати при укладанні граніти різних родовищ. Поєднання гранітів чорного, червоного, сірого, коричневого, зеленого та інших кольорів між собою створює додаткові художні можливості.

Привабливою стороною гранітного окола від виробничої компанії «Граніт» є його ціна. Ціна метра квадратного окола майже на порядок нижче ціни стандартної плити «Розпродаж гранітного окола, некондиция». При цьому гранітний окол володіє всіма перевагами гранітних плит. Він довговічний, міцний, зносостійкий, стійкий до опадів, заморожування і відтавання, без проблем переносить вплив всіх антігололедних реагентів і при цьому володіє високою декоративністю і благородним гідністю натурального каменю. Гранітний окол застосовується для мощення доріжок, ґанків, підлог в нежитлових приміщеннях, окол з тонких плит застосовується для облицювання цоколя будівлі, простінків, огорож і підпірних стінок, стінок бетонних клумб і багато чого іншого.

Купити відходи граніту за низькими цінами в Житомирі
Гранітний окол, разом з формуванням в процесі виробництва кондиційної плити, укладається в дерев'яні ящики або на піддони. Сортування по товщині, фактурі поверхні і родовищу граніту не проводиться. Однак, так як компанія «Граніт КП» є великим виробником і постійно виготовляє великі партії облицювальних плит і плит мощення, то і гранітний окол в кожній упаковці, по більшій частині, виявляється досить однорідний. Підібрати однорідну або сумісну по товщині, фактурі поверхні і виду граніту партію окола є можливим. При цьому, покупець має можливість перед тим, як купити гранітний окол, особисто подивитися його і вибрати на складі КП «Граніт» у Всеволожську підходять саме для його цілей ящики чи піддони з гранітним околом. Гранітний окол і інша побічна (т.зв. «некондиционная») продукція з граніту не проводиться спеціально, а лише попутно, то кількість пропонованого до продажу гранітного окола обмежена. Тому влітку, в розпал будівельного сезону, його купити досить складно. У зв'язку з чим, ми рекомендуємо купувати його завчасно.

Зі складу у Всеволожську можна купити відходи граніту, гранітний бій і окол сірого кольору з родовищ граніту Відродження, Кам'яногірська, Носкуа-Ала, Мансуровского, коричневого кольору з граніту Кашина Гора і граносіенітов Димовський, Елізовская, Балтійський (Іріновскій), чорного кольору з габро діабазу Другорецкій, червоного кольору з гранітів Жельтау червоний, Ігл Ред, Балморал Ред, Кармен Ред. Ціна гранітного окола і відходів граніту, включаючи гранітний і мармуровий бій, бутовий камінь, неліквідні залишки мармурових і гранітних слябів є дуже низькою. В ціну окола вже включені упаковка і вантаження на автотранспорт покупця. Тарні місця продаються цілком без поділу або пересортовування граніту і мармуру по товщині і фактурі.

Крім гранітного окола в процесі виробництва утворюється ще так званий «бутовий камінь». Бутовим каменем ми називаємо обрізки плит, які за розміром не підходять для гранітного окола, толстомерних деталей, «корки» від блоків, відходи, одержувані при кілку каменю на Каменекольні пресі. Бутовий камінь використовується як наповнювач при заливці бетону, для засипання нерівностей рельєфу, відсипання доріг і заболочених ділянок і т.д. Найбільшою популярністю користується бутовий камінь, що утворився на Каменекольні пресі. Цей камінь має досить великий розмір, але при цьому практично всі камені можна підняти руками. Такі камені мають не менше однієї колотої боку. Тому бутовий камінь з під Каменекольні пресі зручний при відсипки, наповненні бетонів, а іноді використовується і для укладання в підпірні стінки і подібні споруди, створюючи декоративний ефект «дикого каменю» Дикий камінь і плити "скеля".

Корки від гранітних блоків можуть використовуватися для мощення, берегоукріплення, захисту схилів (наприклад Великогабаритні гранітні кірки для захисту від зсувів грунту) і багато чого іншого. При відсипанні боліт і різних западин рельєфу, бутовий камінь за рахунок досить великого розміру створює основу, на яку потім може спиратися основу дороги, а не тоне в грязі як щебінь. Ціни на бутовий камінь можна дізнатися, зателефонувавши до відділу збуту Контакти. Звертаємо увагу, що ціна на бутовий камінь не включає навантаження!Создан 24 окт 2016рефераты