Изделия из гранита и мрамора в Житомире

Изготовление и производства изделий и стройсатерялов из гранита в УкраинеВироби з каменю супроводжують людей на всьому протязі розвитку людської цивілізації. Перші стародавні стіни і зміцнення, які захищали наших пращурів, перші знаряддя праці - все це було виготовлено саме з природного каменю. Пройшли тисячоліття, з каменю будувалися будинки багатіїв і халупи селян в горах, храми і собори, піраміди для фараонів, кріпосні стіни і мостові міст, з каменю робилися жорна для млинів, вази, столики і прикраси, предмети побуту і безліч інших потрібних для життя речей ,

Гранітом і мармуром люди прикрашали інтер'єри помешкань, з них споруджувалися пам'ятники, скульптури, різьблення по каменю запам'ятовував події історії і біблійні сюжети, орнаменти створювали прекрасні інтер'єри, колони з каменю підтримували склепіння. За всю історію людства багато виробів, створені з каменю, перш за все з граніту і мармуру, стали невід'ємною частиною світової культури і мистецтва. Камінь активно застосовувався в будівництві, побуті і, виробництві. Можна відзначити, що саме кам'яні вироби, споруди та елементи різьблення по каменю виявилися найбільш стійкими до впливу зовнішніх руйнуючих чинників у часі і зберегли найбільший обсяг інформації про багатьох зниклих культурах.

Зараз споживачам виробів стали доступні і постійно пропонуються тисячі видів нових матеріалів - метали, полімери, композити, бетони та кераміка. Не дивлячись на це, обсяг споживання виробів натуральний камінь в останні десятиліття тільки збільшується, постійно розширюється сфера застосування виробів з каменю. Збільшення доступності виробів з натурального каменю пов'язано, перш за все, зі зниженням відносних цін на вироби з граніту та мармуру. Сучасне обладнання і технології дозволили знизити ціну гранітних виробів до того рівня, коли вони стали доступними за ціною практично кожному. При цьому жива поверхню кольорового природного мармуру і граніту, стійкість до вологості, перепадів температур, міцність до навантажень, витонченість і екологічність натурального каменю, його природність все більше привертають споживачів в наше століття засилля всього штучного. Варто відзначити, що за співвідношенням ціна - споживчі властивості, натуральний граніт і мармур, при правильному виборі галузі застосування, виявляються значно більш виграшними в порівнянні з штучними матеріалами.

Сфера застосування виробів з натурального граніту і мармуру є настільки широкою, що повністю розкрити цю тему в рамках однієї інтернет-сторінки не представляється можливим. Тут ми постаралися лише позначити основні сфери використання природного каменю, де натуральні граніт і мармур знайшли широке застосування. У зв'язку з цим, можна виділити наступні основні категорії виробів з натурального мармуру і граніту, які виробляються на каменеобробному підприємстві КП «ГРАНІТ» і супутні їм послуги:

МАЛІ АРХІТЕКТУРНІ ФОРМИ З КАМЕНЮ

Малі архітектурні форми (МАФ) з граніту будь-якої складності за цінами виробника
У ландшафтної архітектури, садово-парковому мистецтві, благоустрій міського середовища для доповнення архітектурних композицій, додання більшого комфорту навколишньому простору використовують різні малі архітектурні форми (МАФ) з натуральних мармуру і граніту. Гранітні лавки та інші меблі з природного каменю на вулицях міста або на алеях парку можуть, зберігаючи свій гарний зовнішній вигляд, прослужити століття.

Різні вази і вазони лагідно прикрашають і оживляють будь-який простір - від міської площі, до котеджного ділянки. Колони і стовпи з граніту прекрасно несуть як утилітарну функцію, так і прикрашають будь-який архітектурний ансамбль.

Фонтани із граніту перетворюють міський простір і прикрашають парки, несуть прохолоду, створюють відчуття свята, життя і світла. Альтанки, ротонди і арки з натурального каменю служать прикрасою архітектурних композицій і при цьому можуть виконувати утилітарну функцію. Тумби з граніту можуть служити декоративним елементом і при цьому бути підставкою для ваз та вазонів, обмежувати і розділяти простір.

 


Создан 24 окт 2016рефераты