Слябы в Житомире

Гранитные и мраморные слябыСлябів - кам'яні плити однакової товщини (Н20мм, 30мм, 40мм і так далі), поверхня яких полірується, якщо є необхідність, то піддається термообробці. В основному мармурові сляби приходять від виробника вже поліровані.

Компанія «КП Гранит» безпосередньо купує слябів у виробника з Італії.

На сьогоднішній день на фірмі є следующін види мармуру з Італії:

Daino Reale (Дайна Реалі), Bottichino Фіоріто (Боттічіні Фіоріто), Breccia Oniciata (Брекчия Онічіата).

Просимо звернути увагу, що фото слябів не може передати всю красу і гармонію каменю: ні як він грає в променях сонця, ні як він виглядає в тіні.

 

  
Поставка матеріалів під замовлення:

• Постачання слябів під замовлення в термін від 1 до 2 тижнів в кількості від 1 слябів.

• Знижка постійним клієнтам.

• Практично щотижня приходить поповнення товару. Оперативна докомплектації машин.

• Фотографії слябів від зарубіжних постачальників на Ваш e - пошта протягом 1 дня.

• Надання інформації про заплановані постачання.


 
продаж матеріалів

: • Просторий склад. Важливий і грамотний персонал.

• Від офісу до складу всього 2 хвилини. Можливість перелістовкі слябів. Вибір слябів, який Вам сподобався.

• Надання інформації (в офісі та на складі) за розмірами слябів і розмірами залишків. При запиті про матеріалі наш і менеджери протягом години дадуть відповідь про наявність товару на складі.

• Продаж залишків, на кожен залишок пропонується більш низька ціна.

• При запиті фотографій вподобаного Вам каменю наші менеджери вишлють фотографії наявних у нас в наявності, і ви можете вибрати потрібний Вам.

• Надання транспортних послуг по доставці слябів. брекчия Онічіата
  
брекчия Онічіата

 

Можливо виготовлення толстомер (заготовок) стандартної ширини до 600 мм, а також за розмірами замовника. Шановні пані та панове і пані, наша фірма цінує Ваш час і кошти, і надає всім покупцям зручності у виборі і оплаті товару, а так само можливість доставки. Наша фірма, рада новим партнерам і колегам, чекаємо Вас в нашому офісі. Відбір матеріалу може відбуватися як під Вашим контролем, або особистим контролем менеджера з яким ви будете співпрацювати. На складі кількість матеріалу завжди поповнюється, ми будемо раді побачити Вас.
Технологія виробництва слябів

Особливості виробництва слябів залежать від їх призначення. На нашому підприємстві виготовляються:

1. Для підлогових покриттів всередині приміщень і для укладання на великих площах зовні необхідні великоформатні слябів, що мають нестандартні параметри. Ми виробляємо їх на розпилювальних верстатах HMJ 160/30 в наступних розмірах: 3200х600х40. Вони підійдуть для обробки підлоги і стін в метро, ​​громадських будівлях, підземних переходах і т.п.

2. Облицювальна плитка з граніту, отримана на тому ж верстаті HMJ 160/30, теж відрізняється великими розмірами і прекрасно підходить для облицювання фасадів (цоколів) торгових приміщень, розважальних закладів і т.д.

3. Слеби заданих розмірів для виготовлення ступенів, поручнів, стільниць, камінних полиць розпилюються на верстаті-розкрійник BHQ 60 МНОГОДІСК CROSS. Потім слідує етап полірування, після чого заготовки можна використовувати за призначенням.

4. Меморіальні комплекси, міські пам'ятники ми виготовимо на ваше замовлення на розпилювальний верстат (крім перерахованих вище) QJs 180 Y і фрезерно-мостовому верстаті 40 А. Вищої кваліфікаційної комісії

Також в первинну обробку слябів включається, крім шліфування й полірування одного боку, проклейка захисною сіткою другої сторони. При цьому торець залишається необробленим.
Слябів з мармуру зі складу в Житомирі

На сьогоднішній день мармурові сляби - це найпоширеніше виріб з такого мальовничого природного матеріалу, як мармур. Наші досвідчені фахівці і вмілі дизайнери можуть перетворити їх в скульптуру.
Застосовуючи слябів з мармуру для обробки ванної кімнати, а інтер'єр стане по-справжньому красивим, дорогим і буде радувати око. Матеріал відмінно зарекомендував себе для обробки сходів, а також оформленні інтер'єру.Создан 24 окт 2016рефераты