Гранитные раковины и мойки

Гранітні мийки - розкіш, не підвладна модіКаменна раковина з давніх часів вважається символом розкоші та бездоганного стилю. Адже мода над натуральними матеріалами не владна. Продумуючи дизайн кухні, фахівці все частіше вважають за краще використовувати в оформленні гранітні мийки. За своїми характеристиками вони, мало з якими матеріалами можуть зрівнятися. А по красі текстури граніту і зовсім рівних немає.
Експлуатаційні якості гранітних мийок

Кухонні мийки з граніту славляться своєю довговічністю. Це предмет інтер'єру з розряду «заповідати нащадкам». Каменная раковина прослужить не роки - десятиліття, не втративши своєї естетичності. Купити гранітну мийку - означає - забути про необхідність коли-небудь міняти кухонну раковину. І справа не тільки в міцності натуральної гірської породи, якій не страшні подряпини, плями або крутий окріп. Малюнок гранітної раковини не набридає. У зернистої фактурі можна бачити щось нове кожен день. До того ж, при різному освітленні вона виглядає інакше.

Кухонні мойки из гранита з будь-якого каменю, граніту в тому числі, мають виняткові шумопоглащающие властивостями. Що особливо актуально для тих, у чиїх сім'ях - маленькі діти. «Гуркіт» струменя води, що падає в раковину при митті посуду або продуктів, не розбудить дитини. Та й, в цілому, гранітні мийки підвищують рівень комфорту.

У догляді вироби з каменю не вибагливі. Жир і плями від жорсткої води легко змиваються рідким миючим розчином. Єдине, чого не терплять гранітні мийки, це абразивних чистячих засобів. При регулярному використанні їх, такі поверхню раковин мутніє, втрачаючи початковий блиск.

Традиційними мінусами каменных моек є велика вага, який ускладнює монтаж вироби, і висока вартість. Однак, з огляду на, наскільки тривалий термін служби мають гранітні мийки, обидва чинники стають не настільки істотними.
Миття з штучного граніту

Демократичнішою альтернативою кам'яної раковини для кухні можуть стати мийки зі штучного граніту. Вироби з цього сучасного матеріалу з'явилися на ринку відносно недавно, і стрімко завойовують симпатії покупців. Адже натуральні гранітні мийки, незважаючи на всі свої чудові якості, доступні не кожному. Штучний же камінь - прекрасний варіант зробити інтер'єр кухні по-справжньому вишуканим і стильним.

Штучні гранітні мийки натуральним виробам за своїми характеристиками нітрохи не поступаються. А за деякими параметрами його перевершують.

Штучний камінь - композитний матеріал, в основі якого акрил, змішаний з натуральної гранітною крихтою. Завдяки присутності в складі природного каменю, такі вироби мають високу міцність. Так само як натуральні кам'яні раковини, вони не бояться високої температури води і їдких миючих засобів. У догляді прості й гігієнічні.

Крім того, пластичність матеріалу дозволяє надати мийці будь-яку форму. На відміну від натурального граніту, штучний легко піддається моделюванню вигинів. Тому чаші круглої або овальної форми серед моделей зі штучного граніту не рідкість.

Колірна палітра штучного граніту також не обмежена. Чаша зі штучного каменю може мати як малюнок, відрізнити від натурального, так і бути забарвленою в яскраві відтінки. Це дозволяє легко вписати гранітну мийку навіть в ультрасучасний інтер'єр кухні.

Притому, можна бути впевненим, що з роками раковини потьмяніє. Адже забарвлений в ній не верхній шар, подібно як в емальованих виробах. Сам матеріал колоріруется в процесі виготовлення. У суміш розплавлених смол і гранітної крихти додається відповідний пігмент, що надає виробу певний відтінок.

Різні гранітні мийки по конструкції і способу монтажу. Такі раковини можуть мати одну єдину чашу, дві рівноцінні або ж складатися з однієї великої і декількох додаткових. Многочашевие конструкції вважаються більш функціональними. Вони дозволяють одночасно, наприклад, розморозити м'ясо, овочі і помити посуд.

Миття з штучного граніту бувають врізними, накладними або інтегрованими. Перші - найбільш популярні у споживачів. Вони припускають установку в підготовлене в стільниці отвір, і в інтер'єрі виглядають акуратно і сучасно.

Накладні раковини значно простіше в монтажі, так як просто накладаються на тумбу без робочої поверхні. Вони також користуються високим попитом.

Інтегровані гранітні мийки вимагають особливих навичок для установки і спеціальних інструментів. Вони вбудовуються в стільницю без швів і стиків - тобто інтегруються в неї, візуально зливаючись з робочою поверхнею в єдине ціле. Справитися з таким монтажем самостійно досить непросто. І вартість інтегрованих виробів сьогодні вище в порівнянні з врізними.Создан 18 сен 2016рефераты