Раковины из камня

Каменные раковины на заказ из гарнита ипещаникаРаковини з натурального каменю, представлені в нашому магазині, здатні підкреслити елегантність дизайну ванної кімнати і дають можливість зберегти єдність стилю інтер'єру.

Даний вид виробів відрізняється екологічною чистотою, сприятливою біоенергетикою і високу гігієнічністю. Раковини з каменю виконуються як виробництвом безпосередньо з масиву (механічна обробка), так і мозаїчним способом (склейка з подальшою обробкою). Ретельна шліфування та полірування роблять поверхню раковини гладкою і стійкою до хімічної дії. У нашому магазині представлені раковини з натурального каменю.

 

Вишукана розкіш природних матеріалів - головна відмітна особливість елітних раковин. Вони виготовляються з напівкоштовних і виробних каменів, мають бездоганну форму і неповторний стиль. Раковини з каменю здатні додати інтер'єру родзинку, зробити його по-справжньому стильним і комфортним.

На відміну від раковин для ванної з літієвого мармуру, раковина з каменю володіє багатим і насиченим кольором, неповторним і химерним візерунком, екологічною чистотою і унікальною магією природи.

Елітні раковини з каменю вбирають в себе кращі традиції професійної майстерності, над їх створенням працюють талановиті європейські дизайнери, втілюючи в бездоганній формі своє почуття прекрасного. Раковини з натурального каменю вбирають в себе досконалу красу природного мармуру, граніту, травертину, мармурового і халцедонового онікса. Саме тому раковина з натурального каменю - це справжній витвір мистецтва.
Вибір раковин з каменю - простір для творчості

Раковина з каменю здатна прикрасити будь-який інтер'єр. Справа навіть не в тому, що мода на натуральні природні матеріали давно вже є класикою і свідченням справжнього аристократизму.

Унікальний малюнок і чарівне тепло натурального каменю - це особливий світ. Вікова історія, закута в камінь, завдяки майстерності творців стане елементом Вашого інтер'єру. Вибір раковини з багатовікового природного каменю - це вираз Вашого прагнення до істинної краси, свого роду причетність до мистецтва і творчості.

Оригінальні раковини з каменю, крім функціональних властивостей і високих якісних характеристик, представляють собою красу природи, що знайшла своє втілення в неповторній формі. Фантазія художника здатна втілити в життя найсміливіші проекти, а завдяки природним узорів натурального каменю такий виріб не матиме аналогів.
Вікова магія в формі раковини з каменю

Традиції роботи з натуральним каменем налічують століття. Безліч легенд і переказів пов'язано з унікальними властивостями природного каменю. Мармурові ванни, купелі і умивальники прикрашали палаци за часів античності і в епоху Ренесансу. На Сході купелі з напівдорогоцінного каміння повертали молодість і красу.

Елітна раковина з граніту Неудівітельно, що раковини з натурального каменю в сучасному інтер'єрі - це свого роду Ваша власна казка, здатна надати гармонію і досконалість будь-якій обстановці.

Елітна сантехніка з природного каменю володіє власною душею, радує око химерним природним візерунком і неповторними переливами кольорів.

Раковини з каменю, мармурового і халцедонового онікса здатні частково пропускати світло, за рахунок чого виникає унікальна і яскрава гра кольору, насиченого і багатого. За своїм хімічним складом мармуровий онікс відносять до різновиду мармуру. Халцедоновий онікс має іншу хімічну формулу, характеризується більшою твердістю і має дуже обмежений асортимент квітів.

Крім унікального зовнішнього вигляду раковина з натурального каменю відрізняється високою міцністю і надійністю. Наприклад, гранітні раковини для ванної кімнати, як і всі вироби з граніту, характеризуються підвищеною міцністю, зносостійкість і високими експлуатаційними властивостями. Стриманий матовий блиск і зерниста структура граніту створюють ефект елегантною і дорогий простоти.

Унікальні раковины з століттями створювався природою каменю володіють приємною на дотик поверхнею і привабливістю натуральних відтінків. Така раковина для ванної з благородного каменю буде бездоганною і гармонійної. Так, кам'яні раковини з натурального каменю травертину в багато разів перевершують за красою природного візерунка штучні аналоги, що представляють собою суміш бетону з барвниками і мармуровою крихтою.Создан 07 сен 2016рефераты