Каменные раковины

Каменная мойка для кухни имеет несколько серьезных преимуществ с точки зрения функциональностиКам'яна мийка для кухні має кілька серйозних переваг з точки зору функціональності
Кухонні раковини з граніту ↑

Для виробництва кам'яних мийок для кухні використовується граніт. Практично всі мийки, виготовлені з цього матеріалу, мають аналогічний склад: 80% гранітної крихти, 15% акрилових смол (полімерні зв'язуючі) і 5% фарбувального матеріалу (пігменту). Кілька років тому було поширене переконання, що кам'яна мийка може тріснути і навіть розколотися від випадково впала посуду. Справа в тому, що камінь сам по собі є досить крихким матеріалом, тому що в його структурі багато мікротріщин. Вплив високих температур, вологості, хімічний і механічний вплив можуть призвести до того, що натуральний камінь з часом дасть тріщину. Однак гранітним мийках це не загрожує через згаданого вище полімеру. Виробники дають гарантію на мийки до десяти років, а надійшли рекламації від покупців - це поодинокі випадки на тисячі проданих мийок. Крім того, гранітні мийки екологічно чисті, вони не бояться контакту з хімічними сполуками, кислотами і лугами. Такі фарбувальні продукти, як виноград, кава, вино не залишають плям на кам'яних мийках.
Гармонійне поєднання раковины та стільниці з точки зору декоративності бездоганно

Світла мийка з однією чашею дуже гармонійно поєднується зі стільницею

Але свою лідируючу позицію кам'яні мийки для кухні зайняли не тільки завдяки своїй функціональності. Вони виглядають дуже дорого і елегантно. Їх широка колірна гамма здатна доповнити будь-яку кухню, прикрасити собою інтер'єр. У комплект до мийки можна підібрати змішувач, що повторює колір і текстуру граніту. У кухонних кам'яних мийках немає проблем з шумом води і вузьким зливом. Товщина основи раковины становить приблизно 8-14 мм, що заглушає звук струменя.

Кам'яні мийки припадуть до душі всім, хто переживає за екологічну безпеку своєї квартири. Як вже говорилося вище, ці мийки екологічно чисті, але навіть не це їх головна перевага. Справа в тому, що в них відсутні мікропори, тому ваша миття не буде розсадником мікробів і бактерій.
Які кам'яні мийки краще для кухні ↑

Гранітні раковины бувають різної конфігурації: овальні і круглі мийки, кутові мийки, мийки з одного і з двома чашами, полуторні мийки, мийки з крилом, і т.д. Такий широкий вибір кухонних мийок з каменю дозволяє розмістити їх в кухні будь-якого дизайну.

Найбільш зручною господині вважають мийку з двома чашами, які дозволяють робити кілька справ одночасно. Наприклад, в одній чаші можна мити посуд, а в другій - розморожувати м'ясо, мити фрукти і овочі. Щоб полегшити миття посуду і мати можливість наливати воду в ємність, що знаходиться за її межами - для мийки з подвійною чашею краще придбати змішувач з гнучким виносним шлангом або з висувним виливом. Одинарна мийка - це класика, яка підходить для будь-якої кухні. Всі інші варіанти потрібно підбирати виходячи зі своїх переваг, бажаної функціональності, розмірів та інтер'єру вашої кухні.
Незвичайна зовнішність мийки з гранітної крихти говорить на її користь

Мийка з гранітної крихти з двома чашами зручна в експлуатації і має неординарну зовнішність

Крім змішувача на гранітні мийки можна встановити автовипуск (вентиль-ексцентрик), дозатор миючого засобу, кран фільтра для води, а всілякі аксесуари (коландером, сушки для посуду, обробні дошки) додадуть функціональності. До поверхні стільниці кам'яні мийки для кухні кріпляться так само, як і сталеві мийки, що вимагають щільного притискання. На відміну від сталевих мийок, кам'яні, завдяки своєму великому вазі (8-20 кг), не прогинаються. Тому останнім часом виробники не комплектують кам'яні кухонні мийки додатковим кріпленням.
Приємний колір мийки зі штучного каменю підвищує її декоративну цінність

Раковины для кухні зі штучного каменю привертає увагу своїм приємним м'яким відтінком, що гармоніює з іншими кольорами інтер'єру
Правила догляду за мийкою з каменю ↑

Миття з штучного каменю невибагливі в догляді. З них легко видаляється жир, вони не фарбуються. Кам'яні мийки для кухні стійкі до впливу високих температур і механічних пошкоджень, на них не утворюється вапняний наліт. Мити їх можна за допомогою губки і гелеобразного миючого знежирюючого кошти. До речі, на мийках із забарвленням під природний камінь менш помітні забруднення.

Що стосується виробників, краще вибирати продукцію відомих фірм, таких як Reginox, Franke, Teka, Blanco, Marmorin і ін. Вибираючи мийку маловідомого бренду, ви ризикуєте придбати неякісний товар. Пам'ятайте, що кам'яна мийка для кухні вибирається на довгі роки, тому не варто економити на ній.Создан 04 сен 2016рефераты