Камень бортовой гранитный
Наша компанія здійснює виробництво і постачання бортових каменів, бордюрів, поребриків з 1997 року. Основними регіонами, для яких ми поставляємо нашу продукцію. Ви можете купити гранітний бордюр в Житомирі і Києві в наших офісах продажів.
Власна сировинна база - родовище «Каменногорск», на якому проводиться видобуток блоків з сірого граніту - і сучасні технології виробництва дозволяють здійснювати повний контроль якості. Наша продукція випускається відповідно до ГОСТу 6666-81. Бортовий камінь, а так само має назву як бордюр з граніту, дорожній бордюр прослужить довгі роки, завдяки своїй зносостійкості і міцності.
Ми пропонуємо бордюр з граніту пиленой, колотої, а так само прямолінійною і криволінійної форми, виконаний відповідно до ГОСТ 6666-81.
Всі типи каменів, за винятком марки 5ГП (скеля), мають обробленими: верхню горизонтальну грань по всій ширині; видиму при експлуатації лицьову вертикальну грань; фаску по кромці лицьової грані; смужки по кромці тильній вертикальної межі і кромок торцевих граней шириною 20 мм. Решта поверхні фактурної обробці не підлягають. При обробці використовують точкову, термооброблену або пиляну фактуру.
Як і в будь-яких інших будівельних виробах, ГОСТ 6666-81 допускає відхилення від номінальних розмірів і інших показників зовнішнього вигляду (неплощинність, відхилення від прямолінійності і кривизни).Создан 26 авг 2016рефераты