Натуральный камень гранит

Где купить натуральный гранит.Ви купуєте облицювальний камінь в Житомирі чи Україна?Наша компанія має власне виробництво на базі гранітного родовища в Житомирській області і може вам запропонувати натуральний фасадний камінь по вашому проекту.
застосування

 

Існує нескінченно багато можливостей для використання натурального природного каменю як в інтер'єрі так і в екстер'єрі вашого будинку, а так само художньому оформлення вашого саду: від простого оформлення плитами до створення справжніх творів мистецтва. Різноманіття натурального облицювального каменю дає можливість обробляти їм стіни, каміни, дверні або віконні прорізи, колони, кухонні зони і т.д. В оформленні інтер'єру натуральний камінь добре може поєднуватися і з деревом і з металом, при цьому буде створюватися атмосфеар розкоші і благородства.

 

Для здійснення дизайнерських рішень в ландшафтних роботах часто використовують близько з натурального граніту: вони оптимальні при будівництві стін і парканів, створенні великих композицій. Близько - це невеликі натуральні камені, що мають форму і текстуру, властиву граніту: об'ємні, з чіткими гранями і ребрами.За допомогою обколов з граніту виконуються альпійські гірки, що прикрашають сад, створюються водойми - фонтани, струмки, ставки, водоспади. При цьому близько виконують і будівельну, і декоративну роль, надаючи ефект природності. Альпінарії, в яких використовується природний облицювальний камінь, оживляють простір саду і значно збільшують його привабливість.Різноманітна фактурна обробка натурального каменю надає йому естетичний вигляд і підкреслює його декоративні властивості.

 

Важливу роль відіграє колір натурального каменю. Займаючись оформленням ландшафту своєї присадибної ділянки або інтер'єру будинку ви будете звертати увагу на те, щоб облицювальний камінь добре гармоніював із загальною колірною гамою. На ваш смак ми маємо можливість запропонувати вам широкий спектр колірних рішень природного каменю.Создан 26 авг 2016рефераты