Гранитный бордюр в Житомире

Найбільш затребуваний бордюр з граніту ГП-1Наша компанія реалізує гранітні бордюри гп 1 різних кольорів і родовищ: Мансуровского, Габро, Лезниківське, Симоновський, Покостовское, Летнереченское, Сухий В'яз, Лисяча Гірка, Султаевское, Володимирське, BellaWhite і інші.
Залежно від своїх геометричних розмірів гранітний бордюрний камінь ділиться на шість марок від ГП-1 до ГП-6. Найбільш часто використовується бордюр дорожній гранітний ГП-1 і бордюр ГП-5 тротуарна. Також досить популярним є бордюр садовий гранітний, який використовують для дизайнерського оформлення територій і в якості бордюру мощення.
Букви в назві бордюру означають:
Г - граніт, матеріал виготовлення
П - прямокутний бортовий камінь

Бортовий камінь, поребрик або бордюр - це виріб, виготовлений з природного каменю, бетону або інших твердих матеріалів, і призначене для чіткого обмеження доріг, тротуарів або окремих територій, а також для зміцнення країв дорожнього або тротуарного покриття. Крім того, бордюрний камінь може бути використаний для організації водовідводів зливових стоків, а також в якості декоративного матеріалу при ландшафтному дизайні.

Залежно від призначення бордюрний камінь підрозділяється на:
- Бортовий камінь для дорожнього будівництва, за допомогою якого автомобільні дороги відсікаються від тротуарів, газонів і інших територій;
- Бордюр для мощення, призначений для зміцнення краю доріжок і майданчиків при укладанні поверхні штучними будівельними матеріалами, наприклад тротуарною плиткою;
- Бордюрний камінь, призначений для благоустрою територій.

Найбільш поширені бордюрні камені, виготовлені з бетону, з природного і штучного каменю.
Завдяки своїй відносно низькій вартості найбільш поширеним є бордюр, виготовлений з бетону. Однак, як показує багаторічний досвід експлуатації, дешевизна бетонного бордюру визначається тільки разовими вкладеннями в капітальне будівництво. Його низькі практичні показники по міцності, морозостійкості, гігроскопічність та стиранням призводять до досить швидкого зносу. А подальша заміна зводить всю позірну економію до нуля.

Прекрасні експлуатаційні показники має бортовий камінь з граніту. Він практично повністю позбавлений тих недоліків, якими страждають вироби з бетону, і крім цього, відрізняється своєю неповторною природною красою, екологічністю і довговічністю. Його колірна гамма настільки широка, що дозволяє не просто захищати, а й вирішувати широке коло дизайнерських питань з оформлення доріг, тротуарів і окремих територій.

За методом виготовлення гранітний бордюр підрозділяється на:
- Колотий одно- і двосторонній бордюр, у якого одна або обидві бічних сторони не обробляються і мають не рівну поверхню;
- Пилений бордюр, оброблений по всіх гранях за допомогою алмазної різання;
- Полірований гранітний бордюр, який має дві або три відполіровані грані;
- Теплообробний бордюрний камінь, у якого поверхні граней отжигаются пальником для більш чіткого прояву текстури природного каменю.

По краю гранітного бордюру робиться фаска під кутом в 45 градусів. Це запобігає крайові відколи в процесі експлуатації, забезпечуючи прекрасний зовнішній вигляд бордюру протягом довгих років.
Наше підприємство пропонує гранітний бордюрний камінь всіх передбачених ГОСТом марок. Висока якість продукції гарантується застосуванням найсучасніших технологій використовуваних у виробництві і наявністю відмінного вихідної сировини.
Натуральний камінь це чудовий будівельний матеріал, який в усі часи вважався символом надійності, міцності і довговічності. А природну красу його неможливо замінити ніякими штучними виробами. Ось чому бордюрний камінь з граніту є найкращим вибором для вирішення ваших питань.Создан 14 авг 2016рефераты