Укладання гранітної бруківки

Будівництво будинку - справа приємна, але клопітка. Затвердивши проект, ви зіткнулися ніс до носа з одним із найболючіших питань - вибір будівельних матеріалів. Хочеться щось міцне, натуральне, красиве, щоб і зовні, і всередині будинок був дійсно фортецею Чим вимостити ту чи іншу територію і як укласти матеріал, залежить безпосередньо від призначення брукованої поверхні. Вони розрізняються по міцності, зносостійкості, здатності витримати певні навантаження, стійкості до несприятливих атмосферних впливів. Для кожного з них в залежності від його форми і розміру підбирається найбільш підходящий спосіб укладання. Існує три основних типи укладання каменів: рядна, веерообразная і довільна. Усередині кожного з типів є свої варіанти, свої способи перев'язки або з'єднання каміння. Наприклад, природний камінь часто укладають в сегментно-дугоподібними або лускоподібний-дугоподібними малюнок. А для клінкерних і цегляних поверхонь створено безліч візерунків перев'язки: "ложковая", "кахельна", "ялинка", "плетений кошик" і ін. Змінюючи ширину швів між каменями або плитками, можна будувати візерунок у вигляді кіл, півкіл і ін.

    
Матеріал для мощення можна придбати у нас, з рекомендаціями щодо способу укладання в формі готових зразків візерунків.

    
Наша фірма пропонує послуги з облицювання цоколя будівель, виготовлення підпірних стінок, виготовлення та встановлення ступенів і бордюрів, укладанні бруківки як на готові підстави, так і з їх підготовкою.

    
Вартість робіт з укладання бруківки залежить від типу укладання і складності малюнка (візерунка). Складність робіт з облицювання цоколя будівлі виробом з природного каменю типу "скеля" пов'язана з необхідністю посадки кожного каменю на пірони.Создан 06 авг 2016рефераты