Гранитные ступени на заказ
Міцність граніту, твердість і стійкість до зовнішніх впливів, перепадів температури роблять цей природний камінь одним з кращих матеріалів для виготовлення ступенів і сходів. Міцність виробів з граніту дозволяють створювати сходи та сходи на століття.

Найчастіше сходи з граніту створюються як зовнішній інтер'єр будівель, що знову ж таки пов'язано з його чудовими фізичними характеристиками. Щоб уникнути ковзання на гранітних сходах і драбинах, граніт піддається термічній обробці. Термооброблений граніт набуває шорстку поверхню, що і виключає ковзання на гранітних сходах. Вологий теплообробний граніт виглядає по-особливому і отримав назву - "мокрий асфальт".

Фахівці компанії "КП Гранит" виготовлять на Ваше замовлення сходи та сходи з граніту необхідного розміру, колірних відтінків і ексклюзивного фасону - суворого прямолінійного, вигнутого йди радіального. Полірована поверхня природного каменю надає особливий вид сходових ансамблям і створює індивідуальний образ всього інтер'єру. Гранітні сходи і ступені світлих відтінків надають вид розкоші, чорний колір граніту і особливо червоних відтінків прідют вид монументальності гранітним сходами і сходами. Замовляйте ступені і сходи з граніту в компанії КП Гранит. УВАГА! Якщо Вам необхідно швидко і безкоштовно розрахувати ступені і сходи з граніту, заповніть будь ласка коротку форму попередньої заявки.Создан 23 июл 2016рефераты