Гранитная брусчатка от производителя

Брусчатка,изготовленная из натурального камня(Гранитная брусчатка,Габбро,Лабрадорит) это ценный,прочный,долговечный,экологический,экономный материал,который используется в строительстве несколько тысяч летГранітна колота брусчатка-найпопулярніший вид мощення вулиць і площ в Європі! Якщо ви зупинили свій вибір на колотої бруківці граніт, габро, ви зробили для себе, самий економічно вигідний вибір!
Гранітна колота бруківка занесе на ваш двір відчуття дорожнечі, вишуканою старовини древніх замків і витонченого смаку хозяіна.Ето неодмінно оцінять оточуючі.
За технологією гранітна колота бруківка має неідеальну геометрію, але ето не брак, а наслідок виробництва і природи камня.Все шість сторін мають колоту (рвану) поверхню.
Згідно з усіма стандартами, гранітна колота бруківка може мати відхилення від розміру за формою плюс-мінус 1 см (ГОСТ 23668-79)
Ми виробляємо шашку (бруківку) гранітну, поліпшеної якості, вона має 1,2,3 пиляних боку-ето позитивно впливає на геометрію камня.Такая бруківка має більш рівні грані, зменшуються шви між каменями, спрощується процес мощення.

Наша компанія здійснює виробництво виробів з натурального каменю (граніт, габро) українських родовищ. Пропонуємо на ваш вибір широкий асортимент продукції, по різноманітний кольором і розміром, який допоможе вам втілити в життя будь-яку ідею, дизайнерське рішення!
Зв'язавшись з нами, ви можете купити в Коростишеві:
-колота Бруківка (граніт, габро)
-Пілено-Колота бруківка (габро)
-Полнопіленная Гранітна бруківка
-плитка гранітна (полірована, термооброблена)
-Фасадне плитка типу "скеля"
-бутовий камінь (сірий, чорний, червоний)
Вищевказана продукція надійно і в короткий термін буде доставлена ​​до вас на будівельний об'єкт в Киев,Львов,Луганск,Кировоград,Донецк,Чернигов,Винница,Луцк,Николаев,Запорожье,Днепропетровск, Одесса,Полтава,Ровно,Суммы,Ивано-Франковск,Тернополь,Харьков,и ін. по всій регіони України території!
Вироблена нами продукція, знайшла широке застосування в будівництві: мощенні дворів, вулиць площ, облицюванні фасадів будівель, зведення парканів, фундаментів, підпірних стін та ін.
Чому вам слід купувати саме у нас:
-Ви Працюєте безпосередньо з виробником (без посередників!)
-виробництво Здійснюють висококваліфіковані працівники, на сучасному, високоточному оборудованіі.Ето дає можливість виробляти високоякісну продукцію, за оптимальними цінами!
Індивідуальний Підхід до кожного клієнта, надійність поставок, порядність при розрахунках! -враховуються Всі побажання клієнта, створюємо комфортні умови співпраці, які будуть зручні для обох сторін.
-ми надаємо нашим клієнтам допомогу в пошуку та підборі відповідного, і найбільш економічно вигідного для вас попутного автотранспорту.
Якість нашої продукції, її ціна, не залишить байдужим навіть найвибагливішого клієнта! Будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів!Создан 01 июл 2016рефераты