Плити з граніту - найнадійніші плити

Гранитная плитка купить | Плита из гранита ценаГраніт володіє масою корисних для будівництва якостей. Міцний, твердий і красивий камінь століттями прикрашає будинки і вулиці. Гранітна плитка є універсальним оздоблювальним матеріалом і застосовується в багатьох видах робіт. Мощення тротуарів, обробка стін і підлоги, захист фасадів будівель - все це під силу природного каменю.
Гранітна плитка - універсальний оздоблювальний матеріал

Вартість гранітної плитки залежить від її призначення. Наприклад, плитка для підлоги буде товсті й настінного. Адже вона випробує на собі більш серйозні навантаження. Настінна плитка в свою чергу вимагає більш ретельної полірування, так як вона несе здебільшого декоративні функції.

Купити плитку гранітну для будинку - значить позбавити себе від безлічі клопоту. Цей камінь невибагливий в догляді: його можна мити як завгодно і чим завгодно. Крім того, підлоги, прикрашені твердим каменем, що не будуть слизькими і холодними. Вражають і декоративні властивості мінералу. Він володіє найбагатшою гамою кольорів: білий, чорний, сірий, червоний, блакитний - це далеко не всі його відтінки. А малюнок граніту просто неповторний. Кожна плитка унікальна по своїй текстурі.

Гранітна плитка, ціна якої досить демократична, прекрасно показує себе не тільки в квартирах. Їй не страшні негоди, вібрації різних механізмів і агресивні хімікати. Ці якості зробили її незамінним матеріалом в метро, ​​де, як відомо, все будується на століття. Будинки, які покриває плита з граніту, надійно захищені від будь-яких руйнувань. Крім того, вони приголомшливо виглядають.Создан 28 мая 2016рефераты