Гранітна плитка: як правильно вибрати і купити.
Гранітна плитка - це різновид гранітних плит. Гранітна плитка має стандартних розмірів і товщину 10, 18 і 20 та використовувана для внутрішньої обробки (підлоги, стіни, санвузли) або укладання на крилечние майданчика. Можливо сплутати гранітну плитку з плитами мощення і облицювальними плитами. Різниця в тому, що гранітна плитка має меншу товщину (до 20 мм) і найчастіше має поліровану фактуру поверхні. Плити мощення мають товщини від 30 до 100 мм, використовуються для вуличних робіт і майже завжди термооброблені. А лицювальні гранітні плити зазвичай більшого розміру і товщиною 20-40 мм, використовуються для облицювання вертикальних поверхонь, випускаються в полірованому вигляді, акваобработке і ін. фактурах.

Гранітна плитка купити.

Таким чином кажучи про гранітну плитку ми в першу чергу маємо на увазі поліровану плитку з граніту товщиною 10, 15, 18, 20 мм і розміром 300х300, 400х400, 500х500, 600х600, 400х600 і 300х600 мм. Чим менше товщина матеріалу, тим менше будуть довжина і ширина. Це обумовлено властивостями граніту та технологічними можливостями при виробництві. Іноді також випускається гранітна плитка термооброблена для укладання на вулиці на підготовлену основу (наприклад, вхідна група або ганок)

Для плитки виробленої на підприємствах України в найбільш популярні товщини в 15 і 20 мм. Товщина 18 мм використовується виробниками слябів і плитки з Китаю та Індії. Тому купуючи натуральний камінь товщиною 18 мм ви можете бути впевнені, що її імпортували в нашу країну, і швидше за все з азіатського регіону.

Гранітна плитка зазвичай використовується для місць з високою прохідністю через своїх прекрасних характеристик по зносостійкості. Для великих площ облицювання найбільш поширений і зручний формат плит 600х300х20 або 300х300х20 мм. Така гранітна плитка популярних форматів і видів граніту є на нашому складі в Києві, Житомирі. Тому ви можете купити гранітну плитку  з будь-якого виду граніту за заводськими цінами в найкоротші терміни.

Ще одна причина купити гранітну плитку замість керамічної - це те, що вона має значно більші коефіцієнти міцності при вигині і стиску. Що дозволяє значно скоротити шанси тріщин після ремонту новобудов, які мають властивість "сідати" в перші роки після будівлі.Создан 19 мар 2016рефераты