Гранитная плитка в Житомире

Изготовление гранитной плитки в УкраинеДе використовуються гранітна плитка

Модульна продукція утворюється шляхом розпилу блоків. У дизайні можуть використовуватися слябів - оброблені горизонтальні вироби товщиною 2-4 см і довжиною 1,5-3 м.

Плитка гранітна полірована затребувана на вертикальних поверхнях. За рахунок слизькій верхньої межі її не рекомендується укладати на підлоги приватних будинків, адміністративних будівель. Плитка для підлоги з граніту пристосована з метою безпечного переміщення людей.

    
У квартирі або приватному будинку вироби застосовують при обробці підлог, стін їдальні, ванної кімнати, на терасі. Ними облицьовують каміни, підлоги передпокою, тераси. Поєднуючись з гранітними підвіконнями і ступенями, плитка для підлоги з граніту створює єдиний архітектурний ансамбль.
    
В офісних або торгових центрах, закладах при проведенні дозвілля буде відмінно виглядати плитка для підлоги граніт. А стіни будуть дивувати палітрою і стриманим блиском.
    
Зовнішнє застосування має на увазі використання оздоблювального матеріалу для фасадних робіт, цоколів, доріжок, ландшафтних майданчиків.
    
Концертні зали, фойє теж прикрашаються плиткою з граніту.
    
Підлоги метрополітену щодня піддаються впливу великої пасажиропотоку. Міцний, зносостійкий матеріал відмінно впорається з функцією облицювання підлоги, стане функціональної захистом, прикрасою стін тунелю.
    
Скорботні родичі, пам'ятаючи про пішов з життя близьку людину, ставлять пам'ятник, плиту з каменю із зображенням родича або замовляють у виробників гранітну вазу під попіл. Затребувана гранітна плитка для могили, яка створює по периметру гідну рамку надгробній плиті.

Укладання плитки з граніту

3 Пропонується по методу створення декору з плитки.

    
Використання матеріалу товщиною до 1см. Вироби укладаються на суперпластіфіцірованний клей швидкого затвердіння або будівельні суміші, призначені з метою утримання великої ваги облицювальний матеріал - це особливо важливо при вертикально розташованих поверхнях, конструкціях. Плитка на підлогу укладається дуже рівно, шви затираються спеціальним складом.
    
Гранітні вироби для зовнішніх робіт виробляються товщиною 2-5 см. Клеїть складом вибирається цементно-піщаний розчин. Ручний метод укладання включає розміщення плиток відповідно до схеми з обов'язковим використанням щодо поліпшення адгезії матеріалів гумового молотка. На великих площах доцільно застосовувати вібротрамбовки. Цементно-піщаний склад з пропорцією 7 х ​​3 допоможе захистити міжплиточних шви від попадання вологи.
    
Плитка для підлоги з граніту товщиною близько 2-х см фіксується на клею. Він рівномірно наноситься гребінчастим шпателем на основу, куди методом натиску встановлюється облицювання. Важливо не завдавати відразу клей на велику площу поверхні, так як він при контакті з повітрям утворює плівку, що знижує клеять матеріалу.

Дуже важливо при укладанні плитки з граніту уникати появи внутрішніх пустот (між виробом і підставою).
Продаж гранітної плитки

Продаж гранітної плитки в Киеви є одним з пріоритетних напрямків діяльності компанії «КП ГРАНИТ». В асортименті затребуваних товарів - плитка гранітна полірована для стін, плитка для підлоги з граніту і мармуру, гранітна плитка для могили, дрібноштучних бруківка, готові вироби з каменю під замовлення.

Ми працюємо з приватними і юридичними особами, пропонуючи нашим клієнтам купити плитку гранітну за вигідною ціною. Повноцінно використовуйте красу тих матеріалів, які були створені природою!Создан 19 мар 2016рефераты