Гранитные балясины

Купить гранитный фонтан шарКам'яні балясини і кулі - це елементи декору, які використовуються для зовнішнього і внутрішнього оформлення поховань, в тому числі склепів. Широке застосування ці фігури отримали в якості огорож.

Гранітні балясини. Являють собою невеликі фігурні стовпчики (колони), які підтримують даху, перила, сходи. За формою балясини найчастіше замовляють лінійних форм - квадратні або круглі, однак можна віддати перевагу і багаторівневим конструкцій або з використанням різьблення. У загальному випадку розрізняють три види гранітних балясин:

    
Тесані - в перерізі квадрат.
    
Точені - в перерізі лежить коло.
    
Різьблені - вони прирівнюються до скульптур і виготовляються вручну.

Гранітні балясини мають непередаваний природний малюнок, можуть виконуватися в різних кольорах. Сам матеріал досить міцний, не вимагає додаткового фарбування, не схильний до впливів навколишнього середовища і механічних пошкоджень. Крім цього, вироби з граніту мають презентабельний зовнішній вигляд.

Параметри балясин безпосередньо залежать від особливостей оформлення поховання. Перед тим як їх спроектувати, необхідно попередньо розрахувати навантаження на опорні елементи, яку вони будуть витримувати.

Гранітні кулі. Часто використовують для декоративного оформлення могил. Обсяг і кількість куль може варіюватися - все залежить від побажань замовника. Також і фактура гранітних об'єктів може бути різною: шорсткою, гладкою або з вигравіруваними символами. Крім цього, можна вибрати рухомі і нерухомі кулі, з ніжками або ж без них.

Виготовлення таких декоративних об'єктів - це трудомісткий процес. Спочатку майстру потрібно визначитися з вибором моноліту, підібрати структуру граніту, а також врахувати його особливості. Після чого починається процес виготовлення досконалого кулі. Від сили і напряму удару по заготівлі повністю залежить отримання правильного відколу. Потім майбутній куля з граніту обпалюють, а після цього ретельно перевіряють на наявність тріщин. Якщо вони були виявлені, то камінь забраковують. У тому випадку, коли все добре, куля шліфують і при необхідності наносять на нього гравіювання або малюнок. Варто зазначити, що процес виготовлення гранітних куль відбувається виключно вручну, тому займає досить багато часу і коштує досить дорого.

При замовленні балясин і куль з граніту в нашій компанії можна буде вибрати бажані параметри виробів, які будуть повністю відповідати побажанням замовника, а також загальному дизайну поховання.Создан 14 фев 2016рефераты