Плавающий шар фонтан

Продажа плавающих шаров фонтанов из гранитаШар фонтан. Подібні фонтанні композиції відрізняються перш за все тим, що їх акцентом служить камінь, а вода має другорядну функцію, обертаючи центральну форму. Принцип роботи фонтану заснований на природному властивості несжимаемости води. Ідеально підігнаний до ложу шар (зазор 200 мікрон) плаває на тонкому прошарку води, що нагнітається занурювальним насосом і заповнює простір між кулею і ложем.

Фонтани з натурального каменю підходять як для вулиці, так і для інтер'єрів торгових центрів і офісів. Це ідеальний варіант для людних місць: займає відносно невелику площу і має високу Вандалостійкі. У той же час обертається і блискуча сфера візуально збільшує простір. Гранітні кулі повільно обертаються, пересуваючись тільки під дією води.

Також існують колонновідние фонтани: під дією води можуть рухатися куб, піраміда, циліндр або конус. Можна створити композицію, в якій кілька геометричних фігур будуть рухатися в різних напрямках, що надає картині ще більшу динамічність і оригінальність. Можна додати композиції особливий вид за допомогою сфери з вигравіруваним на ній картою земної кулі або логотипом Вашої компанії, що безсумнівно не залишить відвідувачів байдужими.

Даний вид конструкції називається фонтан «Плаваючий шар». Це один з оригінальних видів фонтанів, в якому використовується природна властивість несжимаемости води. Якщо між шаром і його ложем закачати під тиском воду, то куля спливе і буде триматися на утворилася водної подушці. Але для цього необхідне точне притирання шара до модуля, при якому зазор не перевищує, як правило, 200 мікрон. При цьому зусиль рук людини досить, щоб розкрутити куля в будь-якому напрямку.

 
У
багатьох випадках, особливо якщо шар гранитный встановлюється на площах і вулицях міст, на його поверхню наносяться малюнки, серед яких переважають схематичні зображення материків і океанів. Зазвичай в якості матеріалу для виготовлення кулі використовуються різні поліровані міцні гірські породи або мінерали (можуть бути і штучного походження) але найчастіше граніт або мармур. Не виключено використання напівкоштовних каменів і мінералів, наприклад, малахіту або онікса.

 
Вага кулі може досягати кілька тонн. Один з найбільших і масивних в світі «Плаваючих шаров» Фонтан з гранітним шаром, вільно крутиться в струменях води Фонтан гранітний плаваючий шарСоздан 14 фев 2016рефераты