Гранитная плитка в Житомире

Качественная гранитная плитка Житомирского месторождения УкраинаВ основі плитки з граніту - гірська порода, що складається з кварцу, слюди і польового шпату. Завдяки такому складу вона добре полірується і витримує нагрівання до +800 ° С. Граніт займає друге місце по міцності серед природних матеріалів після алмазу, тому він є найбільш популярним матеріалом для обробки та благоустрою приміщень. Щільність породи становить 2500-3000кг / м3, тому плитка з граніту має високі показники міцності, довговічності, волого-і морозостійкістю, низьким коефіцієнтом стирання. Вона ідеально підходять для облицювання підлог, зовнішніх і внутрішніх ступенів, фасадів, фонтанів, басейнів і т. Д.
види

За способом обробки

    
Полірована. Плитка з такою фактурою має гладку, майже дзеркальною поверхнею. На ній добре проглядається малюнок і колір плити. Облицювальний матеріал цього типу має мінімальну водопоглинанням. Він відмінно підходить для облицювання стін, цоколів, фасадів, стільниць. Небажано його використання при обробці підлог у вологих приміщеннях.
    
Пиляна. Цей гранітний матеріал має яскраво виражену грубу фактуру. Його застосування може стати цікавим дизайнерським рішенням. На поверхні каменя немає слідів ріжучого інструменту, так як в процесі виробництва використовується сучасне високоточне обладнання.
    
Шліфування. Гранітна плитка з такою фактурою має рівномірно-шорстку поверхню. Володіє згладженим малюнком і не яскраво вираженим кольором. Цей вид плитки може застосовуватися при обробці підлог в приміщеннях, де потрібно зменшити ковзання. Облицювання ступенів, майданчиків внутрішніх і зовнішніх сходових прорізів також може стати сферою застосування цього матеріалу.
    
Лощена. Ця фактура додає плитці гладку, відполіровану бархатисто-матову поверхню з чітким малюнком. Лощена гранітна плитка підходить для облицювання всіх видів поверхонь.
    
Термообработанная. Така плитка має рівномірно-шорстку поверхню зі слідами лущення в результаті термічної дії. Вона має яскраво вираженими протівоскользящімі властивостями. Тому такий гранітний матеріал ідеально підійде для мощення тротуарів і площ, місць з великою прохідністю.
    
Бучардовану. Матеріал отримують шляхом стирання верхнього шару плити твердосплавними інструментами. В результаті такої обробки поверхні надається необхідна жорсткість.

За формою

    
Прямокутна. Облицювальну плитку прямокутної форми частіше можна зустріти на вертикальних поверхнях (наприклад, огорожах). Вона може мати габарити 400x600, 300x600, 150x300 мм.
    
Квадратна. Плитку такої форми зазвичай використовують для обробки горизонтальних поверхонь (наприклад, підлог). Її розміри, як правило, становлять 600x600 і 500x500, 400x400, 300x300.
    
Неправильної форми. Нестандартні облицювальні плити мають розміри, що відрізняються від модульних (300x300, 300x600, 600x600 і ін.). Можливість виготовлення такого матеріалу є перевагою гранітних облицювальних плит перед кахлем і керамогранітом. В результаті при облицюванні кожна плита має свій розмір за місцем і не вимагає підрізування.

 

Де використовуються гранітна плитка

Модульна продукція утворюється шляхом розпилу блоків. У дизайні можуть використовуватися слябів - оброблені горизонтальні вироби товщиною 2-4 см і довжиною 1,5-3 м.

Плитка гранітна полірована затребувана на вертикальних поверхнях. За рахунок слизькій верхньої межі її не рекомендується укладати на підлоги приватних будинків, адміністративних будівель. Плитка для підлоги з граніту пристосована з метою безпечного переміщення людей.

    
У квартирі або приватному будинку вироби застосовують при обробці підлог, стін їдальні, ванної кімнати, на терасі. Ними облицьовують каміни, підлоги передпокою, тераси. Поєднуючись з гранітними підвіконнями і ступенями, плитка для підлоги з граніту створює єдиний архітектурний ансамбль.
    
В офісних або торгових центрах, закладах при проведенні дозвілля буде відмінно виглядати плитка для підлоги граніт. А стіни будуть дивувати палітрою і стриманим блиском.
    
Зовнішнє застосування має на увазі використання оздоблювального матеріалу для фасадних робіт, цоколів, доріжок, ландшафтних майданчиків.
    
Концертні зали, фойє теж прикрашаються плиткою з граніту.
    
Підлоги метрополітену щодня піддаються впливу великої пасажиропотоку. Міцний, зносостійкий матеріал відмінно впорається з функцією облицювання підлоги, стане функціональної захистом, прикрасою стін тунелю.
    
Скорботні родичі, пам'ятаючи про пішов з життя близьку людину, ставлять пам'ятник, плиту з каменю із зображенням родича або замовляють у виробників гранітну вазу під попіл. Затребувана гранітна плитка для могили, яка створює по периметру гідну рамку надгробній плиті.

Укладання плитки з граніту

Пропонується 3 методу зі створення декору з плитки.

    
Використання матеріалу товщиною до 1см. Вироби укладаються на суперпластіфіцірованний клей швидкого затвердіння або будівельні суміші, призначені з метою утримання великої ваги облицювальний матеріал - це особливо важливо при вертикально розташованих поверхнях, конструкціях. Плитка на підлогу укладається дуже рівно, шви затираються спеціальним складом.
    
Гранітні вироби для зовнішніх робіт виробляються товщиною 2-5 см. Клеїть складом вибирається цементно-піщаний розчин. Ручний метод укладання включає розміщення плиток відповідно до схеми з обов'язковим використанням щодо поліпшення адгезії матеріалів гумового молотка. На великих площах доцільно застосовувати вібротрамбовки. Цементно-піщаний склад з пропорцією 7 х ​​3 допоможе захистити міжплиточних шви від попадання вологи.
    
Плитка для підлоги з граніту товщиною близько 2-х см фіксується на клею. Він рівномірно наноситься гребінчастим шпателем на основу, куди методом натиску встановлюється облицювання. Важливо не завдавати відразу клей на велику площу поверхні, так як він при контакті з повітрям утворює плівку, що знижує клеять матеріалу.

Дуже важливо при укладанні плитки з граніту уникати появи внутрішніх пустот (між виробом і підставою).
Продаж гранітної плитки

Продаж гранітної плитки в Житомирі є одним з пріоритетних напрямків діяльності компанії «КП Гранит». В асортименті затребуваних товарів - плитка гранітна полірована для стін, плитка для підлоги з граніту і мармуру, гранітна плитка для могили, дрібноштучних бруківка, готові вироби з каменю під замовлення.

Ми працюємо з приватними і юридичними особами, пропонуючи нашим клієнтам купити плитку гранітну за вигідною ціною. Повноцінно використовуйте красу тих матеріалів, які були створені природою!Создан 11 фев 2016рефераты