Покостовская гранитная плитка

Купить покостовскую, серую гранитную плитку в ЖитомиреПокостівський граніт найбільш популярний з гранітів України. Виражена фактура, нейтральний сірий колір і невисока вартість покостівського граніту забезпечили йому популярність у російських споживачів. Багато громадські місця в Житомире вимощені покостівського бруківкою або облицьовані плитами з покостівського граніту.


Перш ніж купити покостівський граніт дешево необхідно знати, що для української продукції з граніту досить часті випадки бракованої продукції в партії. Це пов'язано з особливостями ведення бізнесу з Україною і застарілою виробничою базою багатьох виробників. В результаті заплативши дешевше ви можете отримати бруківку з такою жахливою геометрією, що ваша економія запросто перетвориться в додаткові витрати. Тому купуючи український граніт, необхідно правильно вибрати постачальника або хоча б мати грамотного фахівця, який зможе прийняти від продавця тільки продукцію відповідну ГОСТу.

Купуючи покостівський граніт в компанії "КП Гранит" ви можете бути впевнені в якості продукції, що поставляється і мінімальною ціною заводу-виготовлювача. Ми привеземо тільки якісний граніт, тому що ми займаємося його укладанням і знаємо в покостівського граніті толк. Укладання якісної покостівського бруківки буде відбуватися швидше, дешевше і готове мощення буде набагато краще виглядати.

Граніт покостівський. Фізико-механічні властивості.

Об'ємна вага, кг / м3: 2740
Водопоглинання,%: 0,24
Межа міцності при стисненні, МПа: 220
Пористість,%: 1,15
Зносостійкість, г / кв.см: 0,64
Морозостійкість, циклів: 50

Покостівський кар'єр. Особливості родовища.

Тип породи: Граніт
Родовище: Україна
Колір сірий
Структура: середньозернистимиСоздан 11 фев 2016рефераты