Габбро плитка гранитная

Производство гранитной плитки Габбро в Житомире, УкрианаГабро плитка (від італ. «Gabbia» - «клітка, решітка») - інтрузивна вивержена повнокристалічна порода, з переважанням середньо і дрібнозернистої структури, що відноситься до магматичних. Основний колір: від темно-зеленого до чорного. Основні мінерали в складі: плагіоклази (в т.ч. лабрадор) і піроксен, який грає підлегле значення. Додаткові мінерали: ільменіт, титаномагнетит, шпінель, незначні домішки кварцу. При мономинеральной складі плагиоклазов порода називається лабрадоритом.

За рахунок свого темного кольору габро набув поширення в якості облицювального матеріалу у вигляді облицювальних плит і гранітної плитки, а також для виготовлення пам'ятників і облаштування меморіальних комплексів. Окрема історія з використанням габро гранітів і габро діабазов у ​​вигляді бруківки. Таку чорну гранітну бруківку часто укладають в місцях, де потрібно підкреслити строгість і авторитарність дизайну. Гранітну бруківку 100х100хL з габро і габро діабазов ще називають "Кремлівської" бруківкою через те, що саме бруківкою габро викладена Червона площа в Москві. Однак в більшості випадків використовують полнопіленная гранітну бруківку габро формату 100х200х50, 100х200х30мм для мощення вулиць, дворів та тратуаре і колоту бруківку розміром 100х100х100мм для декоративної окантовки мощення великими плитами міських вулиць і пішохідних зон.

Родовище гранита габро в Житомире.

В даний час найбільшою популярністю користуються габброідних породи видобуваються на території України і Корела. Швидше за все купувати габро ви будете з одного з родовищ цих регіонів. Відомо 16 родовищ габро, які дозволяють використовувати видобутий камінь в облицюванні в промислових масштабах.


Габброідних породи Карелії представлені габбродіабазов, що відносяться до іотнійскому віком і розробляються на Роп-Ручейском родовищі, і Каалмінскім масивом дрібнозернистого габро (ладожская свита), на якому рідкісна система тріщинуватості обумовлює можливість отримання великих блоків об'ємом до 10 м3. Мінеральний склад габбрових порід наступний: плагиоклаза - 60-65%, пироксенов - 30-35%, рогової обманки, буттям, кварцу, титаномагнетиту - в невеликих кількостях. За віком габброіди Карелії віднесені до архею.

Габро діабаз Роп-Ручейского родовища дрібнозернистий, однорідний, чорний. Характеризується високими декоративними і фізико-механічними властивостями. Габро полірується до дзеркального блиску. Родовище розташоване в Карелії, в 105 км. на південь від м Петрозаводстка, на західному березі Онезького озера. Переробка блоків з кар'єра відбувається на заводі, яких знаходиться поруч з кар'єром, а також гранітні блоки пошлють на переробку на підприємства в інших регіонах.


Область застосування габро діабазу: плити пилені, поліровані використовуються для облицювання колон, цокольній частині будівель, шляхопроводів і переходів; блоки - для виготовлення надгробних плит, пам'ятників, обелісків та виробництва бортоваого каменю, бруківки і плит мощення для покриття пішохідних зон, площ і мостових.


Габро граніт. Фізико-механічні властивості.

Об'ємна вага, кг / м3: 3080
Водопоглинання,%: 0,07
Межа міцності при стисненні, МПа: 267-376
Пористість,%: 1
Зносостійкість, г / кв.см: 0,14
Морозостійкість, циклів: 100

Кар'єр габро граніту. Особливості родовища.

Тип породи: Граніт
Родовище: Украина
Колір чорний
Структура: Мелкозернистая
Особливості: Кращі характеристики серед гранітів по міцності і довговічності.Создан 11 фев 2016рефераты